Колектив кафедри економіки, підприємництва та права щиро вітає свої колег доктора економічних наук Гусєву Ольгу Юріївну з новим досягненням в академічній кар’єрі – з присудженням вченого звання професор, а також кандидата економічних наук Легомінову Світлану Володимирівну з присудженням їй вченого звання доцент.
Щиро вітаємо наших науковців з цими вагомими досягненнями та бажаємо, щоб творче натхнення й удача супроводжувала їх усюди, додаючи нових сил та наснаги.
Нехай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служитимуть рідному Університету та на благо України!
Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.
Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.
Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.
Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.