Травень на порозі… Зазвичай, це особливий час для абітурієнтів і їх батьків. Адже саме у травні закінчується навчальний рік і випускники приймають остаточне рішення: «Куди піти навчатись». У цьому році, через пандемію коронавірусу, прийняття травневих рішень дещо подовжується. Але важливість прийняте вірне рішення про своє майбутнє тільки зростає.
Вже зараз досвідчені економіки підрахували, що в умовах кризи без надходження коштів весь малий і середній бізнес може прожити 27 днів! Тобто «фінансова подушка» для середньостатистичного громадянина України, який у зв’язку з карантином залишається без доходів, – це один місяць. Далі треба думати про нову роботу, але кількість вакансій у такі періоди скорочується вп’ятеро або навіть більше.
Чи не єдиним позитивним моментом у ситуації, що склалася – є час, який дає можливість ретельно обміркувати майбутню спеціальність. Таку спеціальність, яка дозволить бути при роботі за будь-яких часів: від загальносвітових економічних криз до нових економічних підйомів.
Однією з таких спеціальностей, яка виховує готовність до будь-яких челенджів, проте забезпечує стабільно високі доходи, є «Економіка підприємств ІТ-безнесу». На сьогодні лише професія «економіста-айтішника» поєнує дві незамінні здібності: розуміння трендів і механізмів сучасного бізнесу + вміння оцифрувати будь-який бізнес. Оцифрувати – означає перенести всі бізнес-процеси підприємства на найсучаснішу електронну платформу, запровадити використання «найрозумніших» програмних рішень і завдяки цьому суттєво підвищити ефективність усієї роботи.
Економісти-айтішники чудово розуміють і «мову бізнесу», і непросту мову програмістів. І саме це дає можливість таких фахівцям часто перебувати «у потрібний час у потрібному місці».
Фахівці кафедри економіки підприємств та соціальних технологій доклали багато зусиль, щоб розробити і втілити найсучаснішу освітню програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу».
Вона створює реальні можливості для отримання високооплачуваних робіт, тому що побудована на найсучасніших, практико орієнтованих курсах. Що найголовніше?
Невпинні темпи розвитку цифрових технологій залишають за бортом усі підприємства, що не поспівають за цифровізацією. Отже, всім успішним компаніям будуть потрібні фахівці, які забезпечать цифровий розвиток і запропонують грамотну стратегію. Особливо, стратегію виживання в нових умовах!
Якщо Ви зацікавилися вступом до нас в Університет на бакалаврську програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» та хочете дізнатись більше інформації - пишіть в Viber, Telegramm або телефонуйте за тел. 050-155-40-65 або 067-740-82-20.