Як відомо, сьогодні найбільш привабливими сферами для інвестування в Україні є інфраструктурні напрями, агробізнес і, звичайно, сфера ІТ. Провідні економічні аналітики прогнозують, що найближчим часом саме інвестиції в ІТ-бізнес посядуть нішу найбільш перспективних і прибуткових. А це означає, що велика кількість інвесторів буде розглядати чималу кількість альтернативних ІТ-проектів і обирати найкращі.
За таких умов ще більше підвищується цінність фахівців, які здатні професійно оцінити перспективність певного ІТ-проекту та грамотно передбачити його майбутні прибутки. Іншими словами, незамінними стають фахівці, які однаково гарно зрозуміють і програмістів і мову сучасного бізнесу. Власне, саме за такими акцентами здійснюється підготовка фахівців в нашому університеті за бакалаврською програмою "Економіка підприємств ІТ-бізнесу".
Україна наразі входить до першої десятки європейських країн за рівнем підготовки ІТ-фахівців. Відповідно, існує велика кількість стартапів та потужних проектів у сфері телекомунікацій та ІТ-сфері. І саме для того, щоб професійно оцінити ефективність вкладення коштів у той чи інший проект, наші економісти на 2 курсі вивчають дисципліну "Економіка підприємств ІТ-бізнесу".
Як розрахувати витрати на розробку нового ІТ-продукту або послуги? Як оцінити подальші витрати на пілотування цього проекту? Скільки необхідно буде закласти на маркетинг і просування даного ІТ-проекту? Скільки коштуватимуть нові сервери? І з рештою, чи перекриють очікувані доходи усі ці витрати?
Крок за кроком опановують майбутні економісти відповіді на ці важливі питання.
ІТ-бізнес в Україні відчиняє свої широкі двері для всіх бажаючих та ініціативних. Але тільки професіонали впевнено йдуть коридорами цього цікавого і прибуткового бізнесу!