В умовах глобалізації забезпечення конкурентоспроможності, високого рівня доходності, стійкого та динамічного економічного розвитку кожного підприємства, особливо у таких високотехнологічних галузях економіки як телекомунікації, неможливо без перманентної та активної інвестиційної діяльності. Тому на кафедрі Менеджменту приділяється посилена увага вивченню нормативної навчальної дисципліни «Інвестиційний менеджмент». Концептуальною основою її вивчення є нова освітня модель інноваційного змісту навчання. Робоча програма дисципліни акцентує увагу на оволодіння студентами компетенціями, які адекватні вимогам сучасного ринку праці та конкретизовані у вимогах партнерів кафедри – майбутніх роботодавців. Кожна тема сформульована у такій редакції, щоб найбільш повно забезпечувати формування одної або кількох споріднених компетенцій, визначених компаніями-роботодавцями. Це дозволяє забезпечити релевантність тематики і змісту дисципліни вимогам як ринку праці, так і компаній-роботодавців.
Половину бюджету навчального часу використовується на проведення практичних занять. При цьому, виходячи із освоєння на попередніх етапах навчання таких дисциплін як «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», «Хмарні технології» та «Штучний інтелект», у процесі практичної роботи студенти опановують технологією, методикою та інструментарієм аналізу динаміки кон’юнктури інвестиційного ринку, доцільності та ефективності реалізації окремих інвестиційних проектів і програм, оцінки інвестиційних ризиків на основі сучасних комп’ютерних технологій з використанням програмного забезпечення MS Project, MS Excel та іншого. Крім того, на практичні заняття запрошуються представники підприємств партнерів кафедри, успішні менеджери в різних сферах управління. Завдяки цьому студенти мають змогу перейняти досвід і практичні навички ефективного менеджменту з перших уст.
Рівень та інноваційність знань студентів залежить від навчально-методичного забезпечення. Для реалізації цієї вимоги інноваційного змісту навчання на початку поточного року підготовлено та видано авторський навчальний посібник (Гудзь О. Є., Стецюк П.А. Інвестиційний менеджмент: навчальний посібник / О. Є. Гудзь, П. А. Стецюк. – Львів: ТОВ «Галицька видавнича спілка», 2020. – 223 с.).
У цьому ж контексті проводиться формування електронної бібліотеки кафедри, яка кожні півроку поповнюється новими академічними підручниками та навчальними посібниками. При цьому акцент робиться на англомовні видання, які дозволяють забезпечувати виконання вимоги моделі інноваційного змісту навчання щодо володіння фаховою англійською мовою.
Зазначене дає можливість у процесі викладання дисципліни «Інвестиційний менеджмент» повною мірою реалізовувати запропоновану ректором Державного університету телекомунікацій В.Б. Толубко модель інноваційного змісту навчання.