Для юнака чи дівчини, які обирають свою майбутню спеціальність, важливо знати не лише, ким вони стануть після навчання в столичному університеті, але і як, яким чином відбуватиметься навчальний процес. Студентські роки завжди згадують як один із найяскравіших етапів життя.
У нашому університеті на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності, де готують за новітніми освітніми програмами першого (бакалаврського) рівня «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»; другого (магістерського) рівня «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю», постійно відбувається пошук і апробація інноваційних форм навчання, до якого залучені й студенти.
Карантин значно вплинув на освітній процес і підштовхнув до використання нових методів, засобів, форм, щоб навчання відбувалося згідно з програми й було не лише результативним, але й цікавим. Багато чого з апробованого буде використано в новому 2020/2021 навчальному році. Передусім це гнучкі форми навчання, коли частина занять проводиться очно, в аудиторіях, а частина дистанційно. Допомагають у цьому навчально-методичні матеріали на Web-сайті університету MOODLE та безліч зручних дистанційних платформ світової павутини.
Вища освіта стає глобалізованою. Освітній процес у нових умовах передбачає навчальні заняття у вигляді вебінарів, онлайн-форумів, відеоконференцій, навчальних ігор, індивідуальних консультацій тощо. Викладачі надають свої контакти, щоб студенти могли в зручний час з ними зв’язатися.
Організація здобуття освіти дистанційно здійснюється для осіб, які не можуть відвідувати навчальні заняття з поважних причин (зокрема за станом здоров’я, перебування за кордоном), а також потребують реалізації індивідуальної освітньої траєкторії відповідно до їх здібностей, інтересів, потреб і мотивації.
Наші студенти з перших місяців навчання залучаються до написання наукових робіт. Вони обирають собі тему та керівника, із яким будуть консультуватися. Ми вчимо добирати й аналізувати факти, які можуть суперечити один одному чи не відповідати позиції автора, однак це формує уміння оперативно опрацьовувати наявний матеріал, робити зважені висновки. Для того щоб думка була переконливою, студент має навести аргументи, спираючись на факти, дані досліджень, уміти порівнювати власний погляд із висновками інших авторів, удаючись до аналізу різних суджень. Це складна розумова праця, яка потребує відповідних аналітичних умінь і навичок. Для цього існує низка ресурсів, покликаних допомогти в таких ситуаціях, про що дізнаєтесь під час навчання в університеті. Підготовка студентської творчої роботи – це вираження власної думки, цікавий процес, що розвиває особистість і стане в пригоді за будь-яких життєвих обставин!
З іншого боку, університетська вища освіта, крім навчання, має також і важливу соціальну складову – створення студентської спільноти, цікаве студентське життя.
Шановні випускники одинадцятих класів, коледжів, бакалаври!
Запрошуємо Вас на навчання за освітніми програмами першого (бакалаврського) рівня - «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»; другого (магістерського) рівня - «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»
Навчатися – це здорово!