В обранні майбутньої професії вагому роль відіграє правильна професійна орієнтація. Обираючи професію, кожна молода людина враховує свої вподобання, психологічні особливості, аналізує перспективи обійняти ту чи іншу посаду. Допомогти розібратися у великому переліку професій − завдання викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Вони відвідують школи, гімназії, коледжі з профорієнтаційною метою, знайомлять майбутніх абітурієнтів з особливостями професії документознавця, референта, інформаційного аналітика, помічника керівника, фахівця зі зв’язків з громадськістю, перевагами навчання за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»; знайомлять з інноваційним змістом навчання в Державному університеті телекомунікацій.
Доцент кафедри докуметознавства та інформаційної діяльності Наталя Дубовик 04 листопада 2019 року побувала в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва», де за підтримки заступника директора з навчально-виховної роботи Єресько Елеонори Дмитрівни відбулася зустріч зі студентами, що вчаться за спеціалізаціями «Адміністратор, секретар керівника (організації, підприємства, установи)», «Агент з організації туризму, адміністратор», «Касир торговельного залу, агент з постачання».
Викладач розповіла про особливості роботи інформаційних аналітиків, фахівців зі зв’язків з громадськістю, документознавців. Ознайомила з перевагами навчання в Державному університеті телекомунікацій. Так, студенти здобувають практичні вміння та навички з електронного урядування, електронного документообігу та аналітичної обробки інформації на сучасних е-системах «Аскод» і «Діло» з отриманням сертифікатів Центру комп’ютерних технологій «InfoPlus» та компанії «НетКом Текнолоджи». Зараз ці програми активно впроваджуються в усіх установах, зокрема Кабінеті Міністрів України, Верховній Раді, Національному банку України. Наші студенти здобувають якісну підготовку з іноземної мови з подальшим отриманням міжнародних сертифікатів TOEIC, TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS.
Студенти знайомляться з навчальними курсами: "Інформаційно-аналітична діяльність", "Сучасні системи управління електронним документообігом", "Системи управління базами даних", "Політична аналітика та прогнозування", "Теорії інформаційного суспільства", "Інформаційний менеджмент", "Конфліктологія і теорія переговорів", "Копірайтинг та основи редагування", "Іноземна мова за професійним спрямуванням", "Діловодство" та ін. 52 % навчальних занять відведено на практичне застосування здобутих знань. Уже з першого курсу студент занурюється в специфіку роботи тієї сфери, де в подальшому працюватиме!
Зустріч відбувалася в доброзичливій атмосфері, Н. Дубовик запросила всіх охочих відвідати наш університет, поспілкуватися з викладачами, студентами, ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу.