Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Перша міжнародна науково-практична конференція Integration of New Knowledge, Research and Innovation Across Europe

15:06, 04-05-2020

23-25 квітня 2020 на кафедрі іноземних мов Державного університету телекомунікацій, дистанційно – у відповідь на виклик пандемічній ситуації з COVID-19 – відбулася чудова наукова подія міжнародного рівня!

Мова йде про Першу міжнародну науково-практичну конференцію «Integration of New Knowledge, Research and Innovation Across Europe». Пленарні доповіді та засідання секцій конференції присвячені розгляду проблемних питань інтеграційних аспектів розвитку сучасної освіти, впливу інформаційних технологій на розвиток суспільства, сучасних проблем вітчизняного і зарубіжного мовознавства, теорії та методики навчання IM у вищій школі, лінгвістичних аспектів міжкультурної комунікації та використання ІКТ в освіті, традицій та інновацій в розвитку мистецьких технологій та літератури і кіно як чинників формування ідентичності.

В конференції взяли участь представники двадцяти восьми закладів освіти і культури – сімох зарубіжних (з Англії, Боснії та Герцеговини, Єгипту, США, Туреччини, Угорщини) та вісімнадцяти українських закладів вищої освіти, двох шкіл та музею.

Академічна ‘географія’ конференції говорить про актуальність заявленої тематики як в Україні, так і на світовому рівні: Даманхурський університет (Єгипет); Державний університет інфраструктури та технологій; Державний університет "Житомирська політехніка"; Державний університет телекомунікацій; Житомирський державний університет імені Івана Франка; Інститут педагогіки НАПН України; Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України; Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України; Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Кам’янець-Подільський НВК № 9 імені А.М.Трояна; Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Київський університет імені Бориса Грінченка; КП "Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура" ДМР; Лінгвістична школа «IBC Coaching» (Тонбрідж, Англія); Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури; Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Національний транспортний університет; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г Шевченка; Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя; Полтавська державна аграрна академія; Університет братів Райт (США); Університет Дев’ятого Вересня (Ізмір, Туреччина); Університет Памуккале (Денізлі, Туреччина); Університет Паннонії (Веспрем, Угорщина); Університет у Східному Сараєві (Боснія і Герцеговина); Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький.

Дистанційний формат конференції дозволив учасникам як синхронно, так і асинхронно відвідати конференцію он-лайн: переглянути відео-, аудіо-презентації, PP презентації та доповіді на секційних засіданнях, взяти участь на платформі конференції у лів-стрім вебінарах та тренінгах; мати доступ вже під час роботи конференції до поданих тез та матеріалів доповідей для їх он-лайн обговорення на платформі конференції та в он-лайн опитуваннях.

102 студенти, магістранти та аспіранти Державного університету телекомунікацій та ще семи університетів України під науковим керівництвом доцентів та професорів також долучилися до роботи конференції та взяли участь у вебінарах і тренінгах, які були присвячені проблемам дистанційного навчання в умовах пандемії COVID-19, міжнародній кар’єрі та особливостях проходження інтерв’ю в компаніях із зарубіжним капіталом і т.ін.

На сьогодні з програмою конференції, відео- та аудіо- доповідями учасників, презентаціями, записами вебінарів і тренінгів, та іншими ресурсами конференції можна ознайомитися на он-лайн платформі конференції за посиланням.

За результатами успішного наукового заходу за рішенням конференції планується видання он-лайн збірника з розміщенням його в університетському репозитарії.
 

Ось деякі відгуки учасників конференції організаторам та доповідачам:

Ірина Казимір, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка:

Хочу висловити, Вам, щиру вдячність за можливість бути залученою до конференції, та прослухати цікавий та по-особливому модерний на сьогодні вебінар. Дякую Вам!!!!! Чекатиму наступних цікавих проєктів!!!!
 

Marica Travar, Faculty of Education Bijeljina / University of East Sarajevo:

Thank you for awesome webinar and opportunity to learn new and useful things.

Also, thanks for the professionalism and prompt response.

 

Відгуки наших студентів:

Igor Lukashenkko, ПД-11:

The webinar I visited today was very interesting. It was about adapting the society to distance learning and improving it. There is much interesting information here. Many thanks go to Erzsebet Csibi for her professional approach to the conference.

Mах Fedorenko, ПД-11:

This webinar was very interesting and informative. I learned a lot of information about how to teach students online using Pearson resources. I also got a lot of information about how it’s hard for teachers to organize these online lessons. It was rather an interesting experience.

Volodymyr Bondarenko, ПД-11:

The webinar was very productive and interactive. The speaker was very qualified and educated. The main topic was about engaging students in online learning during quarantine and what ways of communication and assessment are the best to consider during online learning.

Artem Iliushchenko, ПД-12:

The webinar was very informative and fascinating. I emphasized for myself some of the IT opportunities that I could possibly use in the future. If many ideas from the webinar come true, learning English can become easier several times!

Науково-методичне повідомлення
підготувала доцент Миколайчук А.І.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Переглядів: 5 894