Упроваджене декілька років тому інноваційне навчання стало вже традиційним для студентів Державного університету телекомунікацій.
На особливу увагу заслуговують інноваційні методи та форми проведення навчальних занять, серед яких проблемні, бінарні, інтерактивні лекції, групові семінари, семінари-дискусії/каруселі/мозковий штурм тощо.
А цього тижня студенти першого курсу кафедри Публічного управління та адміністрування мали змогу відвідати та прослухати лекцію-екскурсію кандидата історичних наук, доцента В.І. Качмали з дисципліни «Українська державність і культура». Так, першокурсники відвідали Софіївський собор Києва, де нещодавно відкрилася виставка «Раритети Української козацької держави – Гетьманщини XVII-XVIII ст.».
Студенти ознайомилися з історичним надбанням українського народу: оригіналом латиномовної Конституції Пилипа Орлика – унікальним документом, який уперше залишив межі Швеції.
Також у них була можливість відвідати виставку П’яти універсалів (1687-1702 років) з колекції Інституту рукопису Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського, видані Іваном Мазепою в Батурині; простежити державний розвиток від Гетьманської України до Української Народної Республіки; з’ясувати, що місце виставки обрано не випадково, адже саме в Софії Київській народжувалася Українська держава.
Тож, завдяки такій формі навчального процесу студенти кафедри отримали не тільки яскраві й незабутні враження, а й ґрунтовні знання, що сприяють формування справжнього фахівця у галузі публічного управління та адміністрування