На останньому засіданні кафедри публічного управління та адміністрування серед інших розглядалося питання підвищення ефективності партнерської взаємодії із органами державної влади та установ у сфері публічного управління у спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
Визначено, що вся наявна структура партнерських відносин кафедри, що склалася на сьогодні, цілком і повністю задовольняє головну потребу у практичній підготовці наших студентів і цілком вирізняє наш університет телекомунікацій з-поміж інших навчальних закладів. Так, на кожен блок знань, закладений у освітньо-професійну програму і навчальний план спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» для наших студентів фактично сформована і високоефективно діє практична підготовка, що проводиться в реальному секторі державного (публічного) управління. Таким чином, наші партнери повністю забезпечують у нашому навчальному процесі:
Таким чином, кафедрою повністю забезпечений практико-орієнтований навчальний процес наших студентів.
Крім того, на засіданні кафедри було наголошено і на специфіці саме освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Так, визначено, що практична підготовка наших магістрів за рахунок партнерських взаємодій кафедри, цілком забезпечена професійним середовищем і практичними компетенціями. Однак специфікою підготовки магістрів у вищій школі України (з будь-якої спеціальності) є ще й те, що випускник магістратури має право вести викладацьку діяльність за своїм фахом. Виокремлюючи особливості освіти з публічного управлінні, на засіданні кафедри наголошувалося, що суттєвою особливістю освіти у секторі державного управління є підготовка кадрів на державній службі. Так, саме наша освіта має надавати нашим студентам ще й ексклюзивні компетенції з освіти для практиків держаної служби. А це вже особливості освіти для дорослих у сфері підвищення кваліфікації державних службовців.
Тому на засіданні кафедри було прийнято рішення про створення нової парадигми партнерства кафедри публічного управління та адміністрування. Так, крім партнерських взаємодій з органами державної влади, що вже складені, кафедрою розпочинається робота над створенням партнерських відносин із установами, що забезпечать практичними компетенціями наших студентів у галузі освіти (підвищення кваліфікації) державних службовців. Для цього кафедрою зараз налагоджуються ділові контакти із Українською школою урядування. Історично - це Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. З 21 лютого 2019 року його реорганізовано в Українську школу урядування (УШУ) із покладанням державних функцій з оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби. Фактично це заклад післядипломної освіти, що належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби (НАДС). Кафедра вже має партнерську угоду з НАДС. Однак, УШУ є юридично самостійною організацією і забезпечує в автономному режими всі покладені на неї функції у державі. УШУ саме і впроваджує освіту для державних службовців і фактично є головним органом в оцінці їх компетенцій. Саме для цього кафедрою, крім інших фахівців-практиків з органів державної влади, будуть запрошуватись і фахівці з УШУ для покращення компетентісної складової навчального процесу для всіх наших студентів. У найближчій перспективі перед кафедрою стоїть завдання щодо укладання партнерської угоди з УШУ та введення у науково-педагогічну практику наших магістрів блоку практичних завдань з освіти, що забезпечує УШУ в Україні.