Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Як абітурієнту бути у виграші на ринку освітніх послуг та отримати бонуси

23:11, 28-05-2018

Перший етап на шляху до свого майбутнього майже кожний випускник школи цього року вже подолав. За соціологічними опитуваннями, переважна більшість абітурієнтів вже визначилася із своїм майбутнім фахом. Навіть ті, що ще перебувають у роздумах, вже чітко розуміють, в яких галузях професійної діяльності вони мають бажання реалізуватися. І це є свідоцтвом зрілості нашої молоді, їх прагматичності й практичності.

Однак не всі абітурієнти ще орієнтуються як для себе отримати ще й вигоди від шляху здобуття вищої освіти. Іноді молодь навіть не здогадується про те, що цей шлях може бути неоднаковий у всіх вишах. Не всі знають про те, що ринок освітніх послуг, на якому перебувають всі виші, вже став справжнім ринком. І шляхи здобуття вищої освіти для студента можуть бути більш чи менш вигідними, навіть не зважаючи на наочну наявність однакових умов. На цьому ринку є як відкриті бонуси (переваги), які, як правило, всіма закладами вищої освіти викладаються у своїй рекламі, так приховані, які мають у якості своєї переваги поодинокі виші. Але вони є. І про них варто знати абітурієнтам.

Сутність цих бонусів скоріш виглядають як «мінуси» для інших вишів. І ці бонуси не звикли обговорювати вголос. Правило на будь-якому ринку – конкурентна більшість домінує і у діях, і у риториці на ринку. Тому для абітурієнтів ці переваги навмисно замовчують. На них нарочито не звертають уваги, демонстративно нехтують.

БОНУС 1.

Про ці бонуси й справжні переваги від них можна зрозуміти на простому прикладі із звичайних ринкових відносин. Як відбувається із виходом на ринок нового дуже якісного товару, чи виходом на ринок нового серйозного виробника? Цей вихід є дуже витратним, оскільки для того, щоб по-справжньому показати покупцеві свій товар високої якості або свою серйозність як виробника, необхідно подати цей товар за найнижчою ціною, щоб його купили та оцінили. Коли споживач «побачить» цей товар і зрозуміє його високу якість, товар стає більш затребуваним. Попит на нього набирає обертів.  Згодом, через де-який час, товар дорожчає, але попит на нього тільки зростає все більше й більше. Товар ще більше дорожчає. І згодом він стає за ціною, як правило, вище, ніж середня ринкова, а попит не тільки не спадає, а навпаки - зростає. Цю тактику застосовують майже всі серйозні виробники із якісною продукцією. Але по суті – це звичайна ринкова поведінка всіх серйозних виробників якісного товару (послуги) на будь-якому ринку.

Унікальність стану на ринку освітніх послуг Державного університету телекомунікацій полягає у тому, що це давній державний заклад вищої освіти із всіма класичними принципами побудови вищої школи, відомий із часів, коли сьогоднішні абітурієнти ще й на світ не з’явилися. Тобто, ім’я, чи так званий «бренд, є усталеним, випробуваний часом. Це з одного боку. З іншого – сьогоднішній управлінський та професорсько-викладацький склад закладу – це нова команда модернізованого за сутністю вишу. Основою модернізації в ДУТ став напрям на інноваційний зміст навчання, який фактично максимально наблизив нашого випускника до повної професіоналізації і посилив навчальний процес з фаху додатковими практичними компетентностями із наданням відповідних сертифікатів провідних компаній. Введена чимала кількість найактуальніших спеціальностей, які, в свою чергу, несуть інноваційне практичне наповнення та високий попит на ринку праці в Україні та закордоном. Тому основна стратегія вишу у реалізації своїх нових освітніх послуг (спеціальностей) нічим не відрізняється від загальних ринкових принципів серйозного учасника ринку. Наші найновітніші спеціальності, як послуги високої якості, на ринку пропонуються по мінімальній ціні. Це дійсно найнижча ціна серед всіх наших конкурентів. У цьому можна пересвідчитись наочно кожному абітурієнту і зайві коментарі тут не потрібні. Крім того, є й бюджетні місця. Але наша стратегія зростання вже функціонує і набирає обертів. Чисельність наших студентів стрімко зростає і тому можна з легкістю спрогнозувати, що цей вступний 2018 рік  буде останнім, коли діятиме найнижча ціна на ринку освітніх послуг на всі спеціальності. І тут вже навіть наше бажання бути більш доступними в оплаті за навчання не буде мати великого значення. Це правила не тільки ринку, а й життя – зростання попиту на будь-який товар (послугу) веде до зростання загальних витрат, витрат розвитку тощо. Не кажучи, що власне сама якісна освітня послуга потребує постійного фінансового супроводу та підкріплення в контексті її оновлення on-line, як це відбувається в ДУТ (своєчасне придбання для навчального процесу нового суперсучасного обладнання, яке тільки з’являється у професійному середовищі, для якого готується фахівець у ДУТ, тощо). Тому, можна сказати, що вступник-2018 може мати чи не найкращий бонус – встигнути отримати дуже якісну надсучасну перспективну спеціальність за найнижчу ціну. І це сьогодні можливо лише в ДУТ. Аналогічних пропозицій на ринку освітніх послуг годі й шукати.

БОНУС 2.

Спеціальність вже обрана. Однак чи навчатимуть Вас однаково у всіх вишах? Йдеться не стільки про форми організації навчального процесу, скільки про зміст навчання. Відповідь однозначна: ні. Однакова назва спеціальності по всіх вишах ще не означає однакова компетентісна наповненість, і, звісно, однакова якість. Компетентісна наповненість освітньо-професійних програм власне і визначає сутність спеціальності.

Для всіх абітурієнтів, що обрали шлях професійного управління, буде наступний бонус. Тільки в Державному університеті телекомунікацій спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» надає можливість стати фаховим управлінцем і в публічному, і в бізнес-управлінні. В ДУТ програма складена на основі стандартних вимог фахової підготовки з публічного управління, але не тільки. Вона включає:

  • професійну підготовку з публічного управління та адміністрування,
  • підготовку з надзвичайно затребуваних високооплачуваних управлінських компетенцій бізнессередовища
  • навчання із самовдосконалення управлінської фаховості та особистості в цілому, із наукової організації самоосвіти людини.

Аналогічних програм на ринку освітніх послуг немає.

Фактично, студент здобуває не тільки універсальну управлінську спеціальність, а й цілковиту необмеженість для реалізації на ринку праці, оскільки інші освітні програми даної спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» готують фахівців переважно для державної служби та сфери виключно публічного управління. Наша програма суттєво відрізняється сконцентрованістю особливих компетенцій, якими володіє переважно топ-менеджмент великих бізнес-структур вітчизняного та зарубіжного бізнесу. Крім того, сам навчальний процес має виключно практичну орієнтованість, що само по собі є для управлінської вищої освіти в класичному розумінні певною особливістю.

Детально - див. загальну сторінку кафедри ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

а також інші сторінки та інформаційні повідомлення кафедри.

Даний бонус фактично є бонусом подвійним:

  • на ринку освітніх послуг ви обираєте послугу, яка є більш наповненою і за той самий термін навчання ви отримуєте більше компетенцій, більш насичене практикою навчання з управління більш широкого спектру,
  • у житті ви отримуєте більше варіацій для професійної діяльності (без обмежень у бізнесі) та здобуваєте, крім іншого, знання і вміння із особистісного самовдосконалення, що суттєво полегшує звичайне життя будьякої людини.

Ви, шановні абітурієнти, фактично новачки на ринку освітніх послуг, але не у житті. Тому самостійно оцінити та зважити цінність бонусів, що надає ДУТ, вам під силу. Скористайтеся бонусами!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 7 437