Студенти, які навчаються за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення, Державного університету телекомунікацій, мають унікальну можливість - пройти тренінг EPAM на базі навчального закладу, а згодом потрапити в Стажерський відділ компанії.
Зазвичай план дій студента, який прагне потрапити в компанію виглядає так:
1. Подача заявки і телефонне інтерв'ю. Важливо заздалегідь визначитися з тим напрямком, за яким хотіли б навчатися і розвиватися в подальшому.
2. Очне інтерв'ю. Якщо успішно пройшли телефонне інтерв'ю, далі піде особиста зустріч з рекрутером. Мета очної співбесіди - перевірка знань з англійської мови (буде запропонований тест, текст для перекладу, а також усна бесіда) і виконання технічних завдань, підготовлених спеціально для тренінгу, на участь в якому претендуєте. Найчастіше відбір складається з 2-х очних інтерв'ю з рекрутером та з технічним фахівцем.
3. Очікування результату. Далі доведеться почекати завершення набору на відповідний тренінг, оскільки списки слухачів формуються, виходячи з рейтингу усіх кандидатів, які пройшли співбесіду. Як тільки остаточне рішення про зарахування в навчальну групу буде прийнято - фахівець з підбору персоналу зв'яжеться, щоб повідомити про це.
4. Навчання на тренінгу. Займає від 1 до 3,5 місяців (залежно від напрямку). Навчання з напрямків QA, DevOps, Front-End проходить при Державному університеті телекомунікацій. Заняття проводять провідні викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення, які співпрацюють з ЕPАМ, або фахівці компанії. Заняття носять як теоретичний, так і практичний характер. Після закінчення навчання на тренінгу відбувається підсумкове інтерв'ю / захист проекту з технічними фахівцями. За підсумками інтерв'ю / захисту буде прийматися рішення про те, чи буде зарахування в Стажерський відділ (лабораторію).
5. Лабораторія. Що таке лабораторія? Це Стажерський відділ компанії, де студенти проводять фактично повний робочий день і отримують практичні навички, щоб згодом потрапити на виробничий проект.
Але… найкращі студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення отримують можливість проходження тренінгу (крок 4) без кроків 1-3 за результатами навчання.
Так, студенту ПД-23 Боярському Олексію, за результатами навчання в семестрі запропонована унікальна можливість - зарахування в Стажерський відділ (лабораторію) компанії ЕРАМ.
А почалось все восени, коли група ПД-23 відвідала офіс компанії ЕPAM.
Отак, при наполегливій праці, мрії стають реальністю, а ми робимо, все, щоб Вам допомогти їх втілити! Вітаємо Олексія з ще одним кроком до успішної кар’єри в ІТ. Адже, отриманий досвід стане у пригоді будь де!