Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Наука – це захоплення, пригода, нові знайомства, задоволення, а ще, наприклад, 3 місце на Міжнародній студенській науковій конференції

17:41, 13-05-2018

Кафедра ІПЗ ВІТАЄ Артема Чичканя з успішним виступом!

Студентські наукові конференції, що це і навіщо приймати участь?.. Причин багато, але наведемо тільки основні:

1. Ваша робота проходить апробацію, про неї дізнаються авторитетні вчені, а відповідно, з часом багато хто з них пам'ятають ваше прізвище і знають вас в обличчя.

 2. Регулярні виступи формують здатність чітко і ясно висловлювати думки в усній формі, послідовно викладати інформацію, а також повністю виключають боязнь публічних виступів. Таким чином, Ви готуєтесь до захисту своєї бакалаврської роботи.

3. Іноді критика з боку слухачів дозволяє знайти і виправити суттєві помилки, які ви могли допустити. Участь в конференції виявить недоробки і, відповідно, дозволить їх усунути.

4. Якщо ваша доповідь викличе інтерес у слухачів, вас запам'ятають і в майбутньому не відмовлять у допомозі, якщо вона вам буде потрібно. А це може бути рекомендація в магістратуру, участь в програмах обміну, отримання подвійного диплому або проходження стажування в Європейському університеті.

5. Найголовніше. На конференціях з'являється можливість налагодити безліч контактів. Під час неофіційної частини (кава-пауза, обід, фуршет, екскурсія) люди активно спілкуються. Прослухавши доповіді учасників конференції, кожен для себе відзначає, хто ще працює за схожою тематикою. В результаті люди сходяться за інтересами. Причому знайомляться учасники абсолютно різного віку. Чи не нехтують знайомствами і з нинішніми студентами, тому що невідомо адже, ким цей студент стане через кілька років. Знайомства на конференціях передбачають роботу на перспективу, взаємодопомогу в дослідницькій діяльності. Завжди спілкуйтеся з максимальною кількістю людей. Особливо цінне неофіційне спілкування з більш досвідченими учасниками конференції, оскільки саме вони можуть вас багато чому навчити, дати ділову пораду і надати підтримку в майбутньому. Чим частіше ви приймаєте участь в конференціях, тим більше у вас корисних контактів.

6. Якщо на конференції присутні представники сторонніх організацій, то за підсумками виступів учасників і обговорення їхніх доповідей досить часто укладаються договори про співпрацю (іноді прямо на конференції). Таким чином, ви, наприклад, можете знайти інвестора для проведення подальших досліджень, постійне місце роботи, потенційного покупця вашої розробки і т.п.

Маємо сподівання, що ми Вас переконали, що участь в конференціях це цікаво та корисно. А тепер, ПРИКЛАД

Так, 10-11 травня 2018 року в Гірничо-Металургійній Академії (AGH) в Кракові відбулась Міжнародна конференція «Студентські наукові кола».

Державний університет телекомунікацій був представлений студентом 3 курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення (ІПЗ), групи  ПД-31 Чичканем Артемом Івановичем та його науковим керівником професором кафедри ІПЗ, деканом факультету Інформаційних технологій Бондарчуком Андрієм Петровичем.

Артем доповів свою роботу на тему «Оптимальна схема вибору алгоритму передачі даних при різних сценаріях (в кросплатформових програмах по розробці ігор» на англійській мові та впевнено відповів на всі питання.

Організатори «Студентських наукових кіл» визначили, що конференція це не тільки наука, а ще й захоплення, задоволення, хобі, інновації, подорож, пригода, гра, інженерія, практика, інтеграція, розвиток, контакти та нові знайомства, креативність, досвід та співпраця. Участь в конференції взяли 33 учасники з України, Польщі та Європи.

Міжнародне журі оцінювало доповіді учасників за змістом, за вміння презентувати матеріал та відповідати на питання. Артем Чичкань посів 3 місце, а доповіді переможців будуть опубліковані в міжнародному науковому журналі.

Кафедра ІПЗ вітає Артема та його наукового керівника А.П.Бондарчука з успішним виступом! Вітаємо Артема з першим кроком до вступу в МАГІСТРАТУРУ, бажаємо майбутніх перемог! Адже успіх приходить тільки тоді, коли хобі стає працею і приносить задоволення! Натхнення та нових звершень!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 5 268