Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Українські айтівці в рейтингу Inc. 5000: які перспективи це відкриває для представників галузі

11:03, 19-08-2024

Включення одразу чотирьох українських IT-компаній до престижного бізнес-рейтингу Inc. 5000 в США стало знаковою подією для всієї галузі в Україні. 

За словами завідувачки кафедри Технологій цифрового розвитку ДУІКТ Вікторії Жебки, ця подія є важливим маркером визнання їхньої конкурентоспроможності на глобальному ринку. Також це свідчить про здатність українських компаній створювати високоякісні продукти навіть в умовах війни. Успіх наших співвітчизників підкреслює значну роль, яку український IT-сектор може відігравати в світовій економіці, демонструючи гнучкість та інноваційний підхід. 

Це відбувається завдяки наявності в Україні висококваліфікованих фахівців, здатних працювати на світовому рівні, а також завдяки стратегічним рішенням компаній, які активно розширюють свої ринки, використовуючи віддалену роботу та інтеграцію з міжнародними проектами. В умовах цифровізації та глобалізації IT-сектор отримує нові можливості для росту, адже попит на технологічні рішення продовжує зростати в усьому світі, - каже професор. 

За словами доктора технічних наук, в майбутньому це може суттєво вплинути на розвиток IT-галузі в Україні. Визнання на міжнародному рівні стимулюватиме притік інвестицій, що призведе до розширення можливостей для нових проектів та залучення талановитих кадрів. Це також може сприяти створенню нових стартапів, які будуть прагнути досягти успіху на світовому ринку, знаючи, що це реально. 

Українські компанії можуть використати цей успіх для посилення своєї репутації, залучення нових клієнтів і партнерів, а також для активнішого виходу на нові ринки, зазначає Вікторія Жебка. Участь у такому рейтингу є потужним інструментом маркетингу та підтвердженням якості роботи компаній, що дозволяє їм укладати вигідні контракти та зміцнювати свої позиції на світовій арені.

Кафедра Технологій цифрового розвитку ДУІКТ працює саме в напрямку підготовки висококваліфікованих спеціалістів зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, які будуть працювати на світовому рівні. Для цього була створена освітня програма, направлена на посилене вивчення англійської мови, мов програмування та сучасних інформаційних технологій.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 1 017