Контактна інформація:
Укр.

Гра 2-го туру першої ліги ФАСК

10:37, 07-10-2017

У понеділок 2 жовтня 2017 року у рамках 2-го туру першої ліги футбольної асоціації студентів м. Києва збірна команда Державного університету з футболу провела матч проти збірної команди ВМУРОЛ "УКРАЇНА". У дуже важкому матчі наша команда здобула перемогу з рахунком 2:0.

Перший тайм був за нашим суперником, господарі мали декілька гарних можливостей відкрити рахунок, дутівці більше грали на контратаках.

Другий тайм знову розпочався з атак ВМУРОЛ, але наша команда майстерно справлялася з атакуючим поривом господарів поля і на 70 хвилині матчу, скориставшись помилкою голкіпера, гравець ФК "ДУТ" Андрій Клименко перехопив м'яч та точно пробив в нижній кут воріт суперника. Після пропущеного голу наші опоненти повністю розкрились, це дало нам можливість провести декілька небезпечних контратак, саме в одній з таких атак оформив дубль Клименко.

Перемога на характері, всіх з перемогою!

Збірна команда нашого університету грала у такому складі: Головін, Даниленко, Білодід, Микитчик, Кравченко, Гавва, Петриця, Антоненко, Волошин, Клименко.