Відчуття безпеки робить людину необережною
Олександр Дюма
24 лютого в конференц-залі Державного університету телекомунікацій за ініціативи Студентської ради факультету Інформаційних технологій відбулася лекція на тему «Безпечний пошук та налаштування браузерів для зручної роботи в Інтернеті».
Найчастіше користувачі віддають перевагу тому чи іншому браузеру через красивий інтерфейс, швидкість і зручність в роботі або наявність якихось розширень. Отже, у хід йдуть інші методи боротьби «за серце користувача» - з використанням таких, вельми претензійних, гасел як «найшвидший браузер», «найзручніший браузер», «найфункціональніший браузер» та інші. Часто вибір використовуваного браузера для повсякденної роботи - це справа багаторічної звички або сліпа віра рекламі виробника браузера, або віра в ідеали в області розвитку вільного Інтернету, які ставлять перед собою виробники браузерів, чи авторитетну думку знайомих фахівців, або навіть бажання постійно пробувати щось нове.
При цьому часто забувається або спеціально замовчується про ступінь безпеки самого браузера. Адже безпосередньо через браузер ми перегляд
аємо вміст веб-сайтів. Через браузер ми заходимо на сайти інтернет-банків, оплачуємо товари і послуги, користуємося онлайн-сервісами або обмінюємося конфіденційною інформацією. Саме на браузер лягає первинна відповідальність за безпеку в Мережі. Так чому ж ми так мало про це замислюємося?
Саме на цій лекції Ворохоб Максим, Голова Студентської ради факультету Інформаційних технологій, розповів студентам як правильно користуватися одним із найпопулярніших браузерів Google Chrome та як за допомогою розширень убезпечити себе в мережі Інтернет.
Якщо Вам не вдалося побувати на лекції, але Вам цікаво порівняти з точки зору безпеки чотири найпопулярніших браузерів для платформи Microsoft Windows (Google Chrome, Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), пропонуємо переглянути Збірник навчально-методичних матеріалів «Налаштування популярних браузерів для безпечної роботи в Інтернеті»
Lідери Sтудради DУТ