Партнери кафедри Робототехніки та технічних систем передали для навчання студентів набір Arduino UNO R3 для практичного опанування програмування на С++ і створення власних проектів робототехнічних систем.
Також один з партнерів передав набір для вивчення дисципліни "Мікроконтролерна та мікропроцесорна техніка", щоб студенти навчились програмувати кінцеві пристрої та органи управління роботів на мові Асемблер.
Місія програми – сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш динамічної та прибуткової ІТ-сфери. Студенти професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.
Місія програми – сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш динамічної та прибуткової ІТ-сфери. Студенти професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.