05 квітня 2016 року заступником кафедри Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій – Власенко Г.М. та завідувачем лабораторії – Курилко Е.В. була проведена профорієнтаційна робота в Київському професійному ліцеї «Авіант».
Учні змогли дізнатися про спеціальності, на які вони можуть вступити в університеті, про переваги навчання, гуртожиток, гуртки, екскурсії та багато іншого.
Результатом цієї профорієнтаційної роботи є підписана 1 анкета, яку склав Чичерін Ернест Сергійович.