Зараз у всіх на вустах занепокоєння, що у майбутньому чат-бот ChatGPT та аналогічні розробки з області ШІ зможуть замінити багато фахівців різних галузей. Різні аналітичні компанії створюють ТОПи професій, які найбільше можуть «постраждати» від таких розробок.
Фахівці порталу Business Insider виділили 10 популярних професій, які можуть повністю або частково зникнути через розвиток нейромереж. До них відносяться: технічні вакансії (кодери, програмісти, інженери програмного забезпечення, аналітики даних), робота в ЗМІ (СЕО, редактори, журналісти), робота в юридичній галузі (параюристи, помічники юристів), маркетологи, освітяни, фінансові вакансії (фінансові аналітики, особисті фінансові консультанти), трейдери, графічні дизайнери, бухгалтер, співробітники служби підтримки.
Як можемо побачити, в списку немає жодного натяку на фахівців з комп’ютерних мереж, комп’ютерної інженерії тощо. А це значить, що обираючи спеціальність Комп’ютерна інженерія для навчання, Ви гарантовано будете мати робочі місця і через 10-20 років. КІ – це та галузь, в якій ШІ не здатен повністю чи навіть частково замінити фахівця.
Тому, якщо Ви хочете бути в ІТ, боїтесь, щоб не залишитись без робочого місця в майбутньому – спеціальність Комп’ютерна інженерія саме те, що треба.
Кафедра Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій готує висококваліфіковані кадри. Після навчання на нашій кафедрі Ви зможете без зусиль знайти роботу мрії.
Не зволікайте, мерщій заповнюйте анкету абітурієнта за єдиним посиланням https://allmylinks.com/dut-kaf-ki
Ми чекаємо саме на Вас!