Якість навчання залежить від великої кількості факторів. Значну частину успішності підготовки сучасного спеціаліста з Системного аналізу складають досягнення як випускової кафедри, так і університету в цілому.
Незважаючи на те, що ДУТ є молодим навчальним закладом, а підготовка зі спеціальності Системний аналіз почалася лише 4 роки тому, нам є чим пишатися.
- Навчання в університеті і на кафедрі Системного аналізу є по-справжньому студентоцентрованим. Це і робота кураторів кафедри, студентське самоврядування, наявність сучасного університетського студентського центру, створення умов, за яких студент почуває себе як в дружній сім’ї.
Робота системи кураторів на кафедрі Системного аналізу
- Для забезпечення підготовки конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці, в університеті впроваджено концептуально нова освітня модель, яка реалізує інноваційний зміст навчання.
- Підвищення якості навчання неможливе без висококваліфікованих кадрів. На поточний момент спеціальність Системний аналіз забезпечують 26 викладачів, переважна більшість з яких мають наукові ступені, постійно вдосконалюють свою педагогічну та професійну майстерність завдяки участі у конференціях, семінарах та тренінгах, в тому числі, від компаній-партнерів кафедри Системного аналізу та університету.
Якісний склад викладачів на спеціальності Системний аналіз
- Розробка освітніх програм підготовки фахівців спеціальності Системний аналіз проводиться відповідно до вимог стандартів вищої освіти, компетенцій компаній-партнерів кафедр, інноваційного змісту навчання, розробленого в університеті. Все це реалізується в навчальному процесі через складання структурно-логічної схеми, навчального плану, робочих навчальних планів на поточний рік та розкладу занять.
- Активна співпраця із компаніями ІТ-галузі, бізнесу, управління, науки, освіти та інших сфер, забезпечує не тільки проходження студентами практик на базі цих компаній, а й можливість впровадження вимог потенційних роботодавців у навчальні дисципліни спеціальності Системний аналіз. Загальна кількість договорів про співпрацю в Державному університеті телекомунікацій на початок 2020 року складає 134, серед них 6 договорів про співпрацю заключено безпосередньо кафедрою Системного аналізу.
Кількість договорів Державного університету телекомунікацій про співпрацю з компаніями
- Під час навчання студенти мають можливість пройти курси від компаній-партнерів та отримати сертифікати, що значно підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці.
Загальна кількість студентів, які отримали сертифікати
- Навчально-матеріальна база університету є однією із найкращих в Україні. Аудиторії відремонтовані та укомплектовані сучасним обладнанням, апаратно-програмними комплексами та програмним забезпеченням.
Динаміка створення сучасних навчальних лабораторій
- Інтерес до університету та спеціальності постійно зростає. Про це свідчить статистика відвідувань сайту в цілому, та сторінок кафедри зокрема. Так, кожного дня на сторінки кафедри заходять в середньому 120-150 нових відвідувачів, а кількість відвідувань сайту університету в цілому з 2014 року збільшилася майже в 4 рази.
Статистика відвідувань сайту університету
- Досягнення Державного університету телекомунікацій підтверджено чисельними нагородами та призами серед яких гран-прі у номінаціїі «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу», гран-прі у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу», гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології», гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу», почесне звання «Лідер ІТ освіти України 2019», почесне звання «Лідер вищої освіти в Україні», почесне звання «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу».
Зробіть правильний вибір – вступайте на спеціальність Системний аналіз в Державний університет телекомунікацій!