Кафедра системного аналізу підтримує та розвиває співпрацю в галузі IT зі своїми світовими (IBM, Oracle, InterSystems, ODOO) та українськими партнерами (Центр Бізнес-Технологій, Інститут проблем штучного інтелекту МОНУ та НАНУ, Центральний державний електронний архів України), що допомагає здійснювати підготовку наших студентів на основі сучасного розвитку науки і технологій, використовуючи сучасні прогресивні апаратні та програмні засоби, організовувати та проводити практики в компаніях-партнерах.
Інститут проблем штучного інтелекту МОН України та НАН України на запрошення кафедри Системного аналізу взяв участь у семінарі-практикумі Міжнародного союзу електрозв’язку для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової економіки», який відбувся 14-16 травня 2019 року в Державному університеті телекомунікацій. Одним з напрямків роботи семінару були прикладні технології найближчого майбутнього: інтернет речей, машинне навчання, інтелектуальні транспортні мережі, робототехніка, блокчейн-технології.
Наш партнер, Інститут проблем штучного інтелекту МОН та НАН України, представив на виставці свої останні розробки, серед яких інтелектуальна технологія відеоспостереження за рухомими об’єктами та шолом корекції психофізіологічного стану людини. Ці розробки викликали велику зацікавленість серед учасників та гостей виставки.
На семінарі виступив співробітник Інституту проблем штучного інтелекту М.С. Клименко із доповіддю «Технології штучного інтелекту в цифровому майбутньому».
В рамках навчального процесу спеціальності «Системний аналіз» проводиться вивчення сучасних систем та засобів штучного інтелекту, студенти можуть проходити практику, виконувати курсові та дипломні проекти спільно з Інститутом проблем штучного інтелекту. Потреба у фахівцях, які володіють системним аналізом та технологіями штучного інтелекту, буде стрімко зростати в найближчі роки.