Навчально-методична література є важливим компонентом успішного опанування фахових знань та компетентного росту студентів університету. Тому професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту регулярно поповнює навчально-методичною літературою бібліотеку кафедри. Нещодавно у її фонді з’явився новий навчальний посібник «Фінансова політика підприємства», підготовлений завідуючою кафедри, д.е.н. Гудзь О.Є. та професором кафедри, д.е.н. Стецюком П.А. У ньому висвітлено теоретичні основи та практичні аспекти формування фінансової політики підприємства. Основний акцент зроблено на розкриття наукових основ фінансової політики, розробку її стратегії, технології формування системи фінансування операційної й інвестиційної діяльності підприємства, методичного інструментарію бюджетування, управління поточними витратами та оборотними активами підприємства.
Інноваційна модель організації процесу навчання у нашому університеті передбачає розширення форм і методів вивчення англійської мови. Для вирішення цього завдання фонд бібліотеки кафедри навчально-методичної літератури кафедри поповнено оригінальними англомовними виданнями.
Серед нових поповнень один з найбільш популярних у світі університетських підручників по сучасному фінансовому менеджменту Є. Брігхема та М. Ерхарда «Фінансовий менеджмент. Теорія і практика» (Brigham E., Erhardt M. Financial Management. Theory and Practice). Структура книги побудована так, щоб дати читачеві можливість в максимальному ступені засвоїти логіку взаємозв'язку між управлінськими рішеннями, що впливають на фінансовий стан підприємства, сучасним нормативним середовищем, в якому воно функціонує, та спектром економічних можливостей, доступних для фінансового менеджера в цих умовах. У книзі наводиться колосальна кількість контрольних питань, прикладів і завдань по кожній з розглянутих тем, а виклад матеріалу наводиться на основі прикладів американської та світової бізнес-практики нового тисячоліття.
У навчально-енциклопедичному виданні Філіпа Джоріона «Керівництво фінансового ризик-менеджера» (Philippe Jorion. Financial Risk Manager Handbook) відповідно до міжнародних стандартів висвітлюються основні питання фінансового ризик-менеджменту. Розглянуто сучасні методи кількісної оцінки та управління фінансовими ризиками, теорія екстремальних значень, угоди про форвардні процентні ставки тощо. Наведено систематизований огляд методів кількісного аналізу, що використовуються в ризик-менеджменті, моделей ціноутворення та стратегій застосування похідних фінансових інструментів.
У книзі Глена Арнольда «Керівництво з корпоративних фінансів» (Glen Arnold. Handbook of Corporate Finance) крок за кроком розкриваються принципи та методи управління корпоративними фінансами і фінансовими ринками, розкриваються техніки аналізу інвестицій в реальні активи, методи оцінки вартості елементів капіталу (коштів акціонерів, облігацій, привілейованих акцій). Посібник дає повне визначення управління, заснованого на вартості, дозволяє зрозуміти сутність злиттів і поглинань, пояснює оптимальне комерційне застосування деривативів як інструментів управління ризиками, знайомить з сучасними методами оцінки інвестицій, а також дає короткий огляд сучасних фінансових ринків.