Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Про відкриття докторантури

11:18, 29-04-2016

З метою організації підготовки докторів наук наказом ректора Державного університету телекомунікацій від 26.04.2016 р. №199 затверджено рішення Вченої ради від 25.04.2016 р. про відкриття докторантури за спеціальністю 073 - Менеджмент (08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)).

Університет здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів за двома спеціальностями в галузі знань 07 – Управління та адміністрування: спеціальності 073 - Менеджмент та 074 – Публічне управління та адміністрування.

Кількість науково-педагогічних працівників у Державному університеті телекомунікацій складає 239 працівників, у тому числі конкретно:

а) докторів наук – 33 (з них професорів – 25, доцентів – 4; старших наукових співробітників – 4 особи);

б) кандидатів наук – 128 (з них професорів – 2, доцентів – 81; старших наукових співробітників – 8 осіб).

Метою відкриття докторантури за спеціальністю 073 - Менеджмент (08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)) є створення ефективних умов для підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації для галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що є однією з актуальних та першочергових задач, оскільки ця високотехнологічна галузь розвивається швидкими темпами і потребує інноваційних розробок для ефективного господарювання в складних ринкових умовах.

Підвищення національної конкурентоспроможності, модернізація економіки України передбачають вирішення комплексу фундаментальних проблем, однією з основних яких є підготовка фахівців вищої кваліфікації за спеціальністю 073 -Менеджмент (08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)).

Світовий досвід свідчить, що зростання конкурентоспроможності економіки потребує організаційно-економічного, фінансового та інституційного забезпечення.

Галузь інформаційно-комунікаційних технологій займає вагоме місце в економіці України. ІКТ є одним з найбільш важливих чинників стимулювання економічного зростання та розвитку громадянського суспільства, зайнятості населення, розширення конкуренції.

В ХХІ сторіччі має бути повністю розв´язане завдання інформатизації суспільства. Разом з тим в галузі інформаційно-комунікаційних технологій намітилась тенденція старіння і зменшення наукового кадрового потенціалу, тому потреба у підготовці кандидатів та докторів наук для галузі ІКТ є актуальною.

Підготовка наукових кадрів вищої кваліфікації за спеціальністю 073 - Менеджмент  з ґрунтовним знанням економіки галузі інформаційно-комунікаційних технологій і фінансово-економічного аналізу діяльності її підприємств, управління інвестиційною та інноваційною діяльністю суб'єктів господарювання, знанням оптимізації стратегічного та програмного розвитку галузі та її інфраструктури, економіко-математичних методів прийняття рішень, шляхів та методів інвестиційної привабливості об'єктів підприємницької діяльності буде здійснюватись для підприємств галузі, вищих навчальних закладів та інститутів НАН України.

Реальна потреба у підготовці науковців вищої кваліфікації в галузі інформаційно-комунікаційних технологій нагальна, оскільки практично відсутні фахівці-економісти для вирішення складних економічних задач на рівні міжнародних стандартів. Крім того, є реальна потреба в цих фахівцях для забезпечення навчального процесу у вищих навчальних закладах України.

Науково-дослідна робота в Університеті здійснюється за актуальними проблемами національної економіки та управління підприємствами.

З даного наукового напряму в Університеті функціонують усталені наукові школи очолювані відомими вченими: д.е.н., професор Гудзь О. Є. (Фінансова економіка), д.е.н., професор Виноградова О. В. (Методологія забезпечення економічної стійкості підприємств), д.е.н., професор Гусєва О. Ю. (Концептуальні підходи до управління стратегічними змінами), д.т.н., професор Тупкало В.М. (Методологія процесного менеджменту підприємств)

Університет має достатню матеріально-технічну базу для успішної організації та проведення науково-дослідних робіт. Бібліотека Університету нараховує понад 160 тисяч примірників та близько 600 навчальних і наукових матеріалів в електронній бібліотеці. З метою підготовки студентів та аспірантів – ІТ-фахівців – на рівні міжнародної професійної сертифікації, проведення курсів підвищення кваліфікації для працівників галузі в Університеті створено 10 навчально-наукових лабораторій, які укомплектовані сучасним телекомунікаційним обладнанням.

До інформаційних ресурсів Університету та мережі Інтернет підключено понад 120 комп´ютерів. Загальна кількість комп´ютерів, які працездатні та використовуються для забезпечення навчального процесу, складає 538 одиниць.

Університет є засновником (Свідоцтво КВ № 20874-10674пр) та організатором збірника наукових праць «Економіка. Менеджмент. Бізнес», включеного до переліку наукових фахових видань України з економічних наук (Постанова президії ВАК України від 30.03.2011р. №1 – 5/3). 

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 5 917