Ну, що сказати? ... Агов, штучний інтелект, твій вихід ...
Створення в Державному університеті телекомунікацій кафедри Штучного інтелекту можна назвати своєчасним і далекоглядним кроком, так як інтерес до фахівців цієї сфери зростає з кожним днем. А підтвердженням цьому служать сумні події світового масштабу, пов'язані з поширенням коронавірусу.
Що характерно, якщо до початку пандемії COVID-19 аналітики прогнозували, що в Європі витрати на штучний інтелект (ШІ) в 2020 році складуть близько 10 млрд доларів, а середньорічне зростання в період до 2023 року складе 33%, то зараз пандемія змусила аналітиків переглянути свої прогнози.
Сьогодні штучний інтелект - це технологія, здатна прийти на допомогу людству в боротьбі з наслідками загального карантину.
Медицина чекає від ШІ допомоги в прискоренні діагностики і тестування на COVID-19, і надання автоматизованих дистанційних консультацій пацієнтам, які перебувають в ізоляції. У той же час, уряди країн будуть використовувати ШІ для оцінки відповідності вимогам «соціального дистанціювання ».
Аналітики оцінили вплив COVID-19 на 181 європейську компанію і виявили, що за станом на 23 березня, 16% європейських компаній вважають, що автоматизація за допомогою ШІ та інших нових технологій може допомогти їм мінімізувати вплив пандемії COVID-19. Брак співробітників, і перебої в ланцюжку поставок приведуть до необхідності автоматизації всіх виробничих процесів.
Одним словом, прискорене впровадження ШІ в життя людини є не якоюсь захмарною перспективою, а сьогоднішньою необхідністю. А той, хто обере для себе спеціалізацію «Штучний інтелект» - зробить правильний вибір.