Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Технологія Google MUM для оброблення складних пошукових запитів

12:19, 30-03-2022

Компанія Google працює над новим алгоритмом технології оброблення складних пошукових запитів – Multitask-Unified Model (MUM) (що означає багатозадачна уніфікована модель).

Згідно з дослідженням компанії Google, щоб знайти відповідь на складну задачу в середньому користувачеві потрібно ввести як мінімум 8 пошукових запитів. Крім того, під час пошуку система стикається з мовними бар’єрами.

MUM – це новий підхід до пошуку в Інтернеті за допомогою інструментів на базі штучного інтелекту. Вона дозволяє аналізувати інформацію в різних форматах, вибудовувати зв’язок між концепціями, темами, ідеями та по-новому сприймати й шукати інформацію. MUM працює за аналогією людського мислення, може швидко навчатися і масштабуватися.

Завдяки цій моделі користувачеві не потрібно робити багато пошукових запитів, щоб побачити результати та отримати більше інформації. Технологія здатна сприймати не тільки текстовий контент, а й зображення, відео та підкасти, таким чином, пропонує більш точні відповіді. Крім цього, вона може надавати відповіді на найскладніші питання, оскільки розуміє 75 мов і дає користувачам найбільш цілісний та всеоб’ємний пошуковий досвід.

Також протягом 2022 року компанія планує запустити сервіс Google Об’єктив, за допомогою якого немає необхідності вводити текстовий запит і навіть використовувати голосовий помічник. Наприклад, можна просто включити камеру та показати проблему, що виникла, навести камеру на об’єкт і запитати: «Як це зробити/виправити?». Пошукова система запропонує відео з детальною інструкцією. Об’єктив Google автоматично визначить проблему і запропонує необхідну інформацію для її рішення.

Якщо ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити і модернізувати світ, запрошуємо тебе на навчання на кафедру ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 2 096