Нещодавно The Wall Street Journal висвітлив зростання зацікавленості у спеціалістах з кібербезпеки, що робить її вельми привабливою для фахівців у галузі інформаційних технологій. За даними видання, середня заробітна плата великих технологічних компаній у цій галузі перевищує 300 000 доларів США. Проте, не лише фінансова привабливість робить цю сферу бажаною. Компанії готові йти на різноманітні компроміси, пропонуючи віддалену роботу, опції на акції, конкурентоспроможну оплачувану відпустку, зручні варіанти виходу на пенсію та значні бонуси.
Один із яскравих прикладів успішної кар'єри в цій області - це студенти 3 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки: Шевченко Олександр та Головненко Нікіта. Вони вже на цьому етапі свого життя можуть похизуватись професійними досягненнями у сфері захисту інформації. Олександр поділився своїм досвідом вибору спеціальності, зазначивши, що вже на початку навчання він передбачав зростання потреби у спеціалістах із захисту інформації. Студенти правильно визначили тенденції ринку та вирішили іти в ногу з часом. Зараз, працюючи із SIEM системами, вони визнають важливість попередньої підготовки, яку отримали на кафедрі ІКБ. Бакалаври високо цінують якість навчання викладачів на кафедрі ІКБ та особливо відзначають вклад Сергія Олександровича Гахова та Юрія Володимировича Барсуківського. Саме завдяки їхнім знанням студенти отримали важливі навички роботи з SIEM системами та технологіями виявлення уразливостей. Освітній процес на кафедрі вимагає не лише вивчення програми, але й проходження професійних курсів, додаткових тренінгів. Такий підхід допоміг студентам отримати глибокі знання та навички, які стали ключовими у їхній подальшій кар'єрі.
Молоді фахівці рекомендують юній генерації не боятися ризикувати та поставити перед собою високі цілі. Вони вважають, що для досягнення виняткових результатів у кар'єрному розвитку важливо постійно удосконалювати свої навички, задавати питання та бути готовим до викликів. Окрім професійної діяльності студенти знаходять час і на цікавий відпочинок. Поза сферою роботи Олександр захоплюється 3D моделюванням, а Нікіта ділить інтерес до кібербезпеки з іншим хобі - космонавтикою.
Ми пишаємось нашими бакалаврами і бажаємо їм подальших успіхів у розвитку талантів та в подоланні нових викликів. Нехай це буде лише початок їхнього великого професійного шляху!