Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Сім інновацій, які змінять світ

12:43, 29-01-2015

Бездротова електрика, біонічне око, ремонт ДНК і інші розробки, які ще вчора виглядали науковою фантастикою. Всесвітній економічний форум представив піонерів технологій 2014

Форум продемонстрував 36 інноваційних старт-апів від компаній, штат яких у більшості випадків не перевищує пару десятків людей, а в самій маленькій налічує всього шість співробітників. Але саме ці розробники роблять сьогодні революцію в галузі генетики, медицини, кардинально змінюють сучасну освіту і знаходять нові джерела енергії.

Фокус представляє сім найбільш цікавих ідей зі списку ВЕФ «Піонери технологій 2014 », які працюють вже сьогодні, щоб змінити наші звички, поліпшити побут і підвищити якість життя.

Adtelligence. Персоналізатор інтернету

Розробник: Adtelligence GmbH, Німеччина

Штат: 50 людей

«Ультраперсоналізація інтернету» - саме за таким принципом буде працювати всесвітня мережа, впевнена компанія - розробник платформи Convert +. Варто вам задати в пошуку ключове слово, як будь-який сайт, будь то новинний ресурс або ритейлер з продажу спорттоварів, за допомогою сервісу Adtelligence проаналізувавши дані про ваш вік, стать, рід занять, географічне положенне та ін, миттєво підлаштується під ваш запит і запропонує саме те, що підійде саме вам. Деякі подібні послуги сьогодні пропонує Google Now, коли видає коротке зведення гіпотетично корисної інформації для користувача, грунтуючись на даних, зібраних про нього.

Alphabet Energy. Енергія з тепла

Розробник: Alphabet Energy Inc., США

Штат: 20 осіб

Генерувати електрику можна не тільки з сонячної енергії, але і з тепла, вважають у компанії Alphabet Energy. У світі неймовірна кількість джерел такої енергії - це і вихлопні труби автомобілів, і заводські труби і т. д. Перший проект має запрацювати протягом року - передбачається, що можна буде добувати термоелектрику з теплових відходів доменних печей, які використовують у важкій промисловості. Це дозволить істотно знизити споживання палива на заводах. Новий спосіб отримання енергії буде доступний і в повсякденному житті: наприклад, для зарядки мобільних пристроїв можна буде використовувати тепло власного тіла.

bluebird bio. Ремонт ДНК.

Розробник: bluebird bio, США

Штат: 52 людини

Генна терапія обіцяє революційним чином змінити підхід до лікування багатьох серйозних захворювань. bluebird bio - це інноваційний спосіб підкоригувати ті ділянки ДНК, які відповідають за передачу спадкових захворювань з покоління в покоління. Компанія навчилася вставляти модифікований ген в клітини пацієнта, що допоможе лікувати дитячу церебральну адренолейкодістрофію, важку серповидно- клітинну анемію і бета - таласемію (захворювання крові), а також інші генетичні хвороби. Компанія також працює над проектом, який повинен допомогти в лікуванні раку за допомогою модифікації одного з видів білих кров'яних тілець - Т- клітин пацієнта.

 

Cyberdyne. екзоскелет

Розробник: Cyberdyne Inc., Японія

Штат: 80 людей

У японських лікарнях та реабілітаційних центрах пацієнти заново вчаться ходити за допомогою екзоскелета HAL (Hybrid Assistive Limb ). Конструкція відстежує біоелектричні імпульси на шкірі, інтерпретує їх, щоб зрозуміти, що саме хоче людина, і починає рухати суглобами. Якщо у пацієнта відсутні сигнали через порушення м'язової чи центральної нервової системи, тоді HAL може задіяти кібернетичний автономний модуль, в якому є база даних про повсякденні рухи людини, таких як ходьба, підйом по сходах і т. д. Тепер конструкція буде доступна і за межами Японії. Крім медичної сфери, костюм також можна буде застосовувати там, де потрібна велика фізична сила, наприклад, в місцях техногенних катастроф для підняття і перенесення важких речей. HAL також здатний захистити людину від радіації.

 

Second Sight. біонічні очі

Розробник: Second Sight Medical Products Inc., США

Штат: 88 людей

Second Sight - це перші в світі імпланти, які частково відновлюють зір абсолютно сліпих людей. У комплект також входять спеціальні окуляри і міні -комп'ютер. Спеціальний протез імплантується в сітківку ока хірургічним шляхом ; окуляри з відеокамерою і процесор міні-комп'ютера перетворять зоровий сигнал в електричний імпульс, який надходить по зоровому нерву в головний мозок. Це дозволяє сліпим орієнтуватися в просторі, наприклад, ідентифікувати двері, східці, відрізняти тротуар від проїжджої частини і навіть читати слова, написані великими літерами. Ті, хто нічого не бачить, вперше отримають можливість побачити світ, нехай навіть очима людини з високим ступенем короткозорості.

 

WiTricity. бездротовий струм

Розробник: WiTricity Corporation, США

Штат: 49 осіб

Якщо інформацію вже давно навчилися передавати бездротовим способом, значить, це можна зробити і з електрикою. Уявіть, що ваш телефон або планшет заряджаються автоматично, коли ви просто залишаєте їх на столі. До ламп у вашому будинку вже не потрібно буде тягнути дроти, так як вони зможуть отримувати енергію по повітрю. Це стане реальністю завдяки WiTricity, технології, розробленої в Массачусетському технологічному університеті. Струм без проводів стане надходити з розташованих в приміщенні джерел через магнітні поля, які не представляють шкоди для живих організмів. Портативний струм буде дешевше, обіцяють творці технології.

 

Dnevnik.ru. Школа нового покоління

Розробник: Dnevnik.ru, Росія

Штат: 150 осіб

Платформа поєднує в собі функції навчання і спілкування, формує унікальне електронне середовище для учнів, вчителів та батьків. Тут можна знайти все, що стосується процесу навчання: розклад уроків, електронний щоденник та журнал вчителя, домашні завдання, бібліотеку художньої літератури, медіатеку з аудіо-, відеоуроками, навчальною літературою, онлайн- тренінг тестування єдиного держіспиту (ЄДІ ). Тут же є шкільні сайти та тематичні мережі партнерів проекту для спілкування з користувачами. Dnevnik.ru - безкоштовний проект. В Україні працює його аналог - Shodennik.ua. Правда, ця версія дещо «урізана » і по функціональності і кількості учасників поки поступається російській.

За матеріалами сайту http://volonterydzhandy.com/

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "075 - Маркетинг" кафедри Маркетингу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Маркетингу

Абітурієнту

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Переглядів: 6 384