Питання проходження практики є найгострішим для будь-якого студента: крім пошуку підходящої компанії і підписання необхідної документації, необхідно отримати практичні знання та навички, а на це згодні далеко не всі організації - нецільової витрати робочого часу.
І тим не менше, виключення трапляються - партнери Державного університету телекомунікацій, компанія PIPL.UA вже не перший рік приймає студентів на практику, забезпечуючи не тільки отримання необхідних знань, а й знайомлячи з новітнім обладнанням зі сфери безпеки - системами відеоспостереження, охоронної сигналізації, відеодомофонії, контролю та управління доступом. В цьому році в компанію потрапили студенти ІСД-22 Пришко Сергій і Токар Богдан.
Крім того, студенти мають можливість побачити на практиці весь робочий процес компанії - від знайомства з новим обладнанням до технології його монтажу і налаштування. А ще PIPL.UA має найбільший канал YouTube, присвячений охоронній тематиці, тому наші студенти мають можливість побачити очима цікавий процес підготовки і зйомки відеороликів, розібратися в етапах продакшена, поспілкуватися з фахівцями та ведучими.
Ще одним нововведенням компанії в цьому році стало відкриття власної віртуальної академії PIPL.АКАДЕМІЯ, в якій кожен бажаючий може отримати необхідні знання з сучасних систем безпеки. На сьогоднішній день в Україні практично немає навчальних програм за цими напрямками, а PIPL готує фахівців відразу за двома напрямками - «Інженер-управлінець систем безпеки» і «Монтажник безпроводовиїх систем безпеки».
Дані курси розраховані на дистанційне навчання, проте в процесі вивчення матеріалів є можливість поспілкуватися з технічними фахівцями компанії і, при успішному проходженні тестування, отримати відповідний диплом.
Студенти ДУТ, що проходять практику в PIPL.UA отримали можливість безкоштовного проходження даних відеокурсів, отримавши не тільки відповідний диплом, але і набір корисних знань: від того які безпроводові системи безпеки присутні на сучасному українському ринку, до тонкощів з його встановлення і налаштування, а також безпосередньому спілкуванню з майбутніми клієнтами і замовниками.
Насправді мета відеокурсів і всієї діяльності компанії показати, що таке звична і необхідна тема як безпека, може бути не тільки корисною, а й по-справжньому цікавою, тому популяризуючи обладнання, компанія допомагає зробити наше життя ще й безпечним.