Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

А навіщо мені студентський?

10:21, 22-09-2023

Студентський квиток — це не просто картка чи зайвий документ, а справді крута штука, яка відкриває неймовірні можливості. Нам кортить поділитися з тобою фішками, які значно спростять твоє життя і допоможуть зекономити кошти зокрема й на навчанні.

З допомогою студентського квитка ти отримаєш знижки на культурні події, послуги, товари. З цим документом ти зможеш відвідувати музеї, театри, кіно та навіть деякі фітнес-центри за неймовірно низькими цінами або навіть абсолютно безплатно. Розповідаємо тобі, як та де можна оформити студентську підписку, а також які послуги тобі надаватимуть зі знижкою або й безплатно!

Кінотеатри — це чудове місце для відпочинку, і студентський квиток може стати для тебе справжнім золотим ключем до кіносвіту. Він дає можливість отримувати знижку на денні сеанси в багатьох кінотеатрах України. Просто покажи свій студентський квиток під час придбання квитка. Ось декілька прикладів знижок у популярних кінотеатрах:

  • Planeta Kino (насолоджуйся 25% знижкою після 14:00 у будні);
  • Multiplex (ти зможеш зекономити 10 гривень на місцях у секторі GOOD);
  • Cinema City (отримай 30% знижки на денні квитки).

Важливо пам’ятати, що зазвичай знижки не поширюються на прем’єри та нові фільми. Вечірні сеанси та вихідні або святкові дні можуть бути виключені з акцій. Кожен кінотеатр може мати свої власні правила, тому краще перевіряй інформацію на їхніх вебсайтах або дізнавайся за контактними телефонами перед відвідуванням.

Театри — окремий світ мистецтва. Багато театрів пропонують студентам пільги на квитки до своїх вистав. Знижки можуть діяти на всі вистави, за винятком прем’єрних. Однак часто для отримання цієї знижки потрібно купувати квиток офлайн у місці проведення вистави, оскільки онлайн-покупки не дають права на знижку.

Музеї — чудове місце для пізнання і навчання, і студенти можуть відвідувати багато з них безплатно або за символічну ціну. Більшість державних та деякі приватні музеї надають можливість студентам безкоштовно відвідувати їх за певним розкладом. Зазвичай це вихідні або будні дні до 14-15 години.

Звісно, інші розважальні місця також часто надають знижки студентам, включаючи боулінг, більярд, театральні вистави, катання на ковзанах, покупки, вечірки та аквапарки. Проте умови можуть варіюватися від закладу до закладу і від міста до міста. Головне — завжди перевіряй правила перед візитом до будь-якого місця.

YouTube Premium та YouTube Music. Студентська передплата обійдеться тобі в 59 гривень на місяць для YouTube Premium та 39 гривень для YouTube Music, що дешевше, ніж звичайні ціни — 99 гривень і 79 гривень відповідно. Щоб скористатися цією пропозицією, перейди на сторінку студентської підписки YouTube Premium або YouTube Music та натисни «Спробувати безкоштовно». Під час реєстрації введи дані про свій навчальний заклад у формі SheerID. Якщо твій заклад є в списку, тобі буде доступна студентська підписка. Ти можеш скасувати її в будь-який момент.

Spotify. Студентська передплата для Spotify обійдеться тобі в 92 гривні на місяць, замість стандартних 183 гривень. Для оформлення перейди в налаштування свого облікового запису та вибери «Доступні підписки — Spotify Premium for Students». Введи дані про свою освіту та підтвердь статус студента через сервіс SheerID. Тобі прийде лист із підтвердженням підписки. Ти можеш скасувати її у будь-який момент.

Apple Music. Студентська передплата для Apple Music коштує 220 гривень на місяць, замість 402 гривень за особисту передплату. Щоб скористатися знижкою, під час реєстрації вибери опцію «Для студентів», вкажи країну та університет, та введи свою корпоративну пошту університету з доменом типу @edu.ua. Apple надішле тобі листа з активаційним кодом на цю адресу. Також не забувай, що студентська підписка на Apple Music дає доступ до Apple TV+ на певний час, і ти можеш поновити свою студентську передплату на Apple TV+ так само як і на Apple Music.

Prezi. Студентська передплата на Prezi коштує 147 гривень на місяць, замість 439 гривень. Для оформлення знижки просто створи або увійди у свій обліковий запис і підтвердь, що ти навчаєшся у вищому навчальному закладі, вказавши свою корпоративну пошту з доменом типу @edu.ua. Скасувати підписку можна в будь-який момент.

Adobe Creative Cloud. Студентська передплата на Adobe Creative Cloud коштує 878 гривень на місяць, замість 1317 гривень. Ця пропозиція містить преміумверсії програм Photoshop, Premiere Pro, Illustrator, Lightroom, InDesign, та Acrobat Pro. Для оформлення знижки також використовуй свою корпоративну пошту з доменом типу @edu.ua під час створення або входу в обліковий запис. Скасувати передплату можна в будь-який момент.

Microsoft 365. Студентська передплата на Microsoft 365 коштує 950 гривень на рік, замість 1900 гривень за особисту передплату. Ця пропозиція містить преміумверсії програм Office, таких як Word, 1 ТБ простору в хмарному сховищі, та розширені засоби захисту для ПК, Mac, iOS і Android. Для оформлення знижки також використовуй свою корпоративну пошту з доменом типу @edu.ua під час створення або входу в обліковий запис. Скасувати передплату можна в будь-який момент.

У lifecell є спеціальна програма лояльності для студентів під назвою Campus lifecell. Ти можеш знайти її в їхньому застосунку або на вебсайті мобільного оператора.

Ця програма пропонує студентам чимало бонусів:

  1. Отримуй 10% знижки на будь-який тарифний план.
  2. Отримуй 20% знижки на страхування (зелена карта, автоцивілка, туристичне страхування).
  3. Отримай 1000 гривень знижки на IT курси.
  4. Користуйся безплатним інтернет-трафіком для навчання на платформах Coursera та Prometheus.
  5. Отримуй безплатний доступ до 150 курсів з програмування.

Потяги. Зараз розкажемо тобі про можливості отримати знижку на поїздки потягами. Як студент, ти можеш отримувати 50% знижку на квитки для поїздок 2-3 класами сидячих місць та стандартними плацкартами в приміських та міжміських поїздах. Для того, щоб скористатися цією знижкою, просто покажи свій студентський квиток при купівлі квитка та під час його перевірки у вагоні поїзда. Якщо ти купуєш квиток онлайн, то в процесі заповнення своїх даних обери опцію «Студентський квиток». Ти можеш придбати пільгові квитки через застосунок Укрзалізниці, а також на офіційних вебсайтах Bilet.privatbank чи Proizd.ua та інших сервісах.

Тролейбуси та електрички. Студенти мають право на пільговий проїзд у міському транспорті. У деяких містах, наприклад, Черкаси, Чернігів, Тернопіль та Чернівці, ти навіть можеш користуватися тролейбусами та електричками безплатно за допомогою студентського квитка, який може бути як електронним, так і на фізичній картці. У великих містах, таких як Київ, Львів, Одеса та Дніпро, ти зазвичай платитимеш лише половину вартості звичайного квитка після показу студентського квитка.

Автобуси. Як студент, ти можеш скористатися пільговим тарифом для поїздок автобусами. Проте слід пам’ятати, що не в усіх містах ця система діє, тому завжди краще уточнювати у місцевих кондукторів або водіїв про наявність знижки на проїзд, щоб уникнути можливих непорозумінь.

Як бачиш, студентський квиток — це не просто шмат пластику, а можливість розширити свої можливості для навчання і розваг. Не пропусти нові випуски на нашому блозі, де на тебе чекає ще більше добірок та порад!

Джерело

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інформаційних систем та технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Інформаційних систем та технологій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Переглядів: 1 412