26 вересня завершилася реєстрація учасників Пархоменка В.Л. та Пархоменка В.В. від Кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій на Другу міжнародну конференцію «Відкрита наука та інновації в Україні 2023», що відбулась онлайн 26-27 жовтня. Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України та Державна науково-технічна бібліотека України у партнерстві з міжнародними організаціями.
Цей захід став майданчиком для експертного обговорення найкращих практик відкритої науки та інновацій, а також можливостей їхнього впровадження в Україні.
Зокрема, йшлося про:
Тема: "Впровадження інновацій для визначення характеристик джерел випромінювання за радіосигналом у системах мобільного зв’язку".
Опис: Отримання сигналу приймачем не завжди дозволяє визначити важливу інформацію про джерело сигналу, наприклад - місце розміщення передавача, його потужність, тип. Проте ця інформація є важливою, а іноді навіть ключовою для багатьох систем. Визначення цих даних в режимі реального часу потребує значних обчислювальних потужностей та великої кількості вхідної інформації. Відсутність певних складників інформації може значно зменшити точність визначення потрібної інформації або взагалі унеможливити визначення характеристик. Наприклад, наявність вхідних даних лише з одного приймача фактично робить тріангуляцію джерела сигналу взагалі неможливою без додаткових засобів.
Впровадження інновацій не може виправити недостатність чи недостовірність вхідної інформації. Проте, застосування цього інструмента може значно підвищити точність отриманих результатів, істотно зменшити час обробки вхідної інформації та доступність отриманого результату. Також відомо про випадки, коли впровадження інновацій дозволяло додати системі можливості, які до цього були відсутні та неможливі без цього інструмента.
Очікується, що широке застосування інновацій значно покращить результативність вирішення задачі аналізу джерел випромінювання радіосигналу, дозволить інтегрувати різнопланові приймачі (радіо, звук, відео) в єдину систему, що дозволить завдяки сінергії джерел отримати більшу кількість інформації при тих самих вхідних даних у автоматичному режимі.
Шановні абітурієнти!!!
Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій за освітньою програмою:
бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”
Якщо у Вас виникають питання щодо вступу на кафедру МВТ,
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
тел., Viber/Telegram 068-219-50-50
або
приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
з 9:00 до 16:00!