Шановні майбутні студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій у межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат замість традиційного ЗНО передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) в комп’ютерному форматі. Цей іспит проводитиметься очно в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах. Це аудиторії шкіл і університетів, де будуть створені комп’ютерні класи та працюватимуть інструктори.
Планується проведення трьох сесій НМТ: основної і додаткової в липні, а також спеціальної у вересні.
Це випробування міститиме три блоки завдань:
Загальна кількість завдань національного мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено 90 хвилин.
Завдання буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) учасник знатиме після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.
Для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Детальніше про те, як взяти участь у національному мультипредметному тесті читайте тут.
Кафедра МВТ готує бакалаврів за спеціалізацією “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” і магістрів за спеціалізацією “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення” спеціальності 172 - Телекомунікації та радіотехніка.
При добросовісному навчанні студент станете професіоналом в галузі мобільних телекомунікацій, що дозволить побудувати професійну кар’єру та забезпечити своє незалежне фінансове майбутнє!
Тому, метою кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій є надання нашим студентам сучасної, актуальної та своєчасної інформації в галузі мобільних телекомунікацій. Випускники кафедри МВТ отримує не лише високопрофесійні навички роботи зі спеціалізованим обладнанням систем зв’язку 4-го та 5-го покоління, але і можливість реалізувати себе в якості фахівця з проектування то побудови радіомережі за власноруч розробленим проектом.
Саме таких фахівців з відмінними знаннями та навичками шукають сучасні IT-компанії. Кожна велика інфокомунікаційна компанія зацікавлена в теоретично підготовленому спеціалісті, який не лише досконало володіє теорією, а і вміє практично працювати.
За відмінну теоретичну підготовку відповідає висококваліфікований навчально-педагогічний персонал кафедри. Доктори та кандидати технічних наук, які мають за плечима багатий досвід роботи в IT-галузі, забезпечують студентів кафедри знаннями, які на вищому рівні визнаються телекомунікаційними компаніями-партнерами кафедри. А це, в свою чергу, означає, що наш випускник, при добросовісному навчанні, має можливість отримати перше високооплачуване робоче місце в провідній IT-компанії.
Основні посилання:
Шановні абітурієнти!
Якщо ви хочете розвиватися, готові сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це твій квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!