Серед спеціальностей, за якими можна навчатися в Державному університеті телекомунікацій, спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа поступово нарощує оберти й пропонує дві освітні програми (бакалаврський рівень), що без сумніву актуальні на сучасному ринку праці: «ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ» й «ІНФОРМАЦІЙНА АНАЛІТИКА ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ».
Фахівці за цими напрямами, безсумнівно, універсальні, бо мають можливість працювати, обираючи будь-яку сферу діяльності – соціальну, економічну, політичну, культурну. Студенти, які освоять цей фах, здобудуть ґрунтовні знання з теорії і практики комунікацій, інформаційно-аналітичної діяльності, електронного документообігу та ряду інших дисциплін надзвичайно важливих для сучасних спеціалістів, пов’язаних з управлінською діяльністю та встановленням комунікативних зв’язків із суспільством. А досконале володіння державною та іноземними мовами відкриває майбутнім спеціалістам широкі можливості для удосконалення свого професійного рівня шляхом стажування за кордоном та співпраці з іноземними колегами. Сьогодні ми поцікавилися думкою студентів І курсу, що обрали цю спеціальність. Вони поділилися з нами своїми враженнями від навчання в університеті, а також розповіли про плани на майбутнє.
Байбакова Каріна, студентка 1 курсу групи АЗД-11
У майбутньому я бачу себе SMM-менеджером та, можливо, копірайтером. Навчаюсь у Державному університеті телекомунікацій за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Вибрала саме цей університет тому, що мені сподобався перелік дисциплін за моєю спеціальністю. Важливо що тут викладають тільки профільні предмети, які мені потрібні для майбутньої роботи. Наприклад, «Теорія і практика комунікацій», «Інформаційний менеджмент», «Маркетинг», «Копірайтинг», «Англійська мова». До речі, мені дуже подобається, що в нашому ВНЗ багато годин відведено вивченню англійської мови. Адже я захоплююсь іноземними мовами, передусім англійською та японською. Думаю, що ці навички будуть мені дуже корисними у майбутній роботі, наприклад, з іноземними клієнтами.
В університеті дуже хороші викладачі, які використовують сучасний підхід до викладання. Також тут є багато практичних занять, і саме це підготовлює студентів до роботи не лише як теоретиків, а передусім як практиків. Сам університет дуже сучасний, з новим обладнанням і гарним ремонтом. Студентське життя досить цікаве, навіть під час карантину. Студентська рада влаштовує вечори кіно, музики та інші цікаві заходи, де можна весело провести час і познайомитися з іншими студентами.
Дудок Лідія, студентка 1 курсу групи АЗД-11
Привіт! Я, Дудок Лідія, студентка першого курсу Державного університету телекомунікацій. Навчаюся за спеціальністю «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», тому в найближчому майбутньому бачу себе успішною дівчиною, яка неодмінно досягне своїх цілей. Я щиро вірю, що через 4 роки буду власницею найкращої PR компанії, яка займатиметься просуванням артистів та стане найкращою агенцією в Європі та в східних країнах світу. Вибір університету для мене не був легким. Однак одного дня я натрапила в соціальних мережах на рекламу нашого університету. Вона мене одразу зацікавила. Я переглянула всю інформацію на сайті та подала документи на вступ. Мене цікавила саме спеціальність, пов’язана з інформаційною аналітикою, тому сумнівів ніяких не було. Уся інформація на сайті була чітко подана, і це ще один із плюсів Державного університету телекомунікацій. До речі, за пріоритетністю ДУТ я обрала першим, а згодом вступила на бюджетну форму навчання за своїм конкурсним балом. В університеті ідеально все: від викладачів, які доступно доносять всю інформацію, до їдальні, у якій надзвичайно смачні обіди та булочки. Отже, Державний університет телекомунікацій – найкращий ! Рекомендую для всіх абітурієнтів !
Жовнерчук Саша, студентка 1 курсу групи АЗД-11
Я маю свої феєричні плани на майбутнє та з дитячою наївністю хочу, аби все задумане здійснилося.
Чому я обрала ДУТ? Я вірю, що мої плани гарантовано будуть здійснені після завершення навчання у цьому закладі вищої освіти. Для мене важливо, що я зможу здобути знання, повʼязані з інформаційними технологіями, завдяки яким розвиток сучасної науки та економіки набирає шалених обертів. А це саме те, що потрібно, аби бути на піку своїх можливостей.
У майбутньому я інформаційний аналітик - спеціаліст, який приймає серйозні рішення та аналізує інформаційний потік. Якщо ви в мене запитаєте, чи хочу я повʼязати своє майбутнє з цією спеціальністю, однозначно відповім вам, що так! Існує величезний попит на фахівців цієї діяльності, які впроваджують та підтримують роботу інформаційної системи, керують проектами, їхньою розробкою та аналізом, надають інформативно-комунікативні послуги.
Шкодувати про свій вибір не буду, адже за допомогою висококваліфікованих викладачів, я усвідомлюю, що опинилася потрібному місці, у потрібний час. Викладачі - це найбільше, що мені подобається в університеті.
Палецька Альона, студентка 1 курсу групи АЗД-11
Я обрала ДУТ тому, що це сучасний та інноваційний університет. Мені подобається спілкуватися з людьми, шукати та перевіряти інформацію, ділитися нею. У майбутньому бачу себе спеціалістом аналітичного відділу однієї з відомих та перспективних компаній України та світу. Найбільше в університеті мені подобається робота викладачів. Вони професійно та відповідально ставляться до своїх обовʼязків. На всіх заняттях ми практикуємо навички комунікацій, роботи в команді та інформаційно-аналітичній діяльності. У нашому університеті кожен студент може розвинути свій талант. Виступи на сцені та інтелектуальні ігри в Студентському центрі є прекрасним доповненням до навчального процесу. Я дуже рада, що навчаюсь саме в Державному університеті телекомунікацій, та із задоволенням буду рекомендувати його своїм друзям.
Пікож Яна, студентка 1 курсу групи АЗД-11
Усім привіт. Мене звати Яна. Зараз студентка 1 курсу Державного університету телекомунікацій. Я - людина дуже творча. А робота з людьми - це завжди в певній мірі творчість. Саме тому я обрала спеціальність "Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю". Професія дуже перспективна і сучасна. Якщо ви віддасте їй свій вибір, то незабутній досвід вам гарантований. Я вагалась між декількома університетами, але ДУТ зацікавив мене найбільше. Цей заклад привернув мою увагу через позитивні відгуки знайомих, що навчаються тут. Вступивши до університету, я зрозуміла, що не помилилась, прислухавшись до їхньої думки. Педагогічний колектив, навчальні програми, цілеспрямовані та відповідальні студенти - усе це налаштовує на роботу та гарний настрій. Я бачу своє майбутнє яскравим та успішним саме завдяки Державному університету телекомунікацій.
Сивоголовко Каміла, студентка 1 курсу групи АЗД-11
Коли я думаю про своє майбутнє, то починаю усвідомлювати його непередбачуваність у світі, який стрімко змінюється. Часом зауважую, що таємниче майбутнє може принести багато несподіванок і випробувань. Але я вірю у свої сили, тому мрій і бажань у мене багато. Часто я замислююся над тим, що з мене може вийти хороший аналітик. Ця професія мені подобається, і я бачу сьогодні її у своєму майбутньому. Щиро кажучи, ДУТ я обрала майже випадково, але не помилилася! Сьогодні я усвідомлюю, що це той самий ЗВО, куди я мала вступити після закінчення школи. Він дав мені поштовх до навчання та роздумів про своє майбутнє. Звичайно, досконалості у світі немає. І кожен навчальний заклад має свої переваги й недоліки. Наш університет не є винятком. Але мені передусім подобається якісна робота викладачів, які самовіддано працюють і навіть в умовах онлайн-навчання намагаються урізноманітнити навчальний процес. Також мені до душі ставлення до студентів загалом, а атмосфера закладу, яка нагадує вулик із працьовитими бджілками, налаштовує на плідну роботу. Я щиро вдячна долі, яка пов’язала моє майбутнє з цим навчальним закладом.
Продовження у наступних новинах. Стежте, щоб не пропустити й дізнатись, яким бачать своє майбутнє студенти, чому обрали для навчання саме цей заклад вищої освіти та що подобається під час навчально-виховного процесу?