Світова спільнота вважає, що економічне зростання й культурний розвиток будь-якої держави прямо залежать від якості вищої освіти. І водночас у світі немає жодної держави, задоволеної системою вищої освіти. Усі намагаються знайти такий підхід у викладанні дисциплін, який би дав відчутний результат.
Українська система вищої освіти також оновлюється, ураховує найкращий міжнародний досвід.
В Україні за сталість і послідовність розвитку культури якості вищої освіти відповідає Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Саме воно для досягнення максимально позитивного результату залучає всіх зацікавлених до формування вищої освіти ˗ роботодавців, здобувачів вищої освіти, викладачів як безпосередніх учасників освітнього процесу.
З цією метою Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти проводить конкурсні відбори для претендентів на посади експертів із забезпечення якості вищої освіти.
Такі відбори проходять у три етапи:
Завкафедри документознавства та інформаційної діяльності Тетяна Сидоренко й здобувачка вищої освіти 3 курсу Єлизавета Панасюк успішно здолали перші два етапи цього конкурсного відбору й отримали сертифікати. Тепер готуються до завершального етапу.
На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності за спеціальністю 029 освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність» навчається багато активної талановитої молоді: Харін Андрій, голова студентської ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Єлизавета Панасюк, голова студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, Ольга Броньківська, Максим Вишнівський, Назар Блащук, Катерина Заєць – активні учасники загальноуніверситетських, волонтерських заходів й багато інших студентів.
По кафедрі здобуває вищу освіту 364 студенти. Кожен по-своєму з великими амбіціями, прагненнями досягти поставлених цілей.
Науково-педагогічний колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності підтримує своїх студентів: залучає до участі в наукових конференціях, різноманітних профільних конкурсах; програмах академічної мобільності з Польщею та Болгарією.
За словами завкафедри Тетяни Сидоренко, долучення студентів до участі у відборі на експерта Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – це можливість показати, що впливає на творення вищої освіти в Україні, які міжнародні практики запозичено, як відображено власне українську ментальність у вищій вітчизняній освіті; це можливість самому вплинути на наповнення навчальних дисциплін, висловити свою позицію щодо методів викладання; бути учасником творення нової української вищої освіти.
Шановні вступники 2024 року!
Ви амбітні, є бажання щось змінити в інформаційному світі, системі вищої освіти - доєднуйтеся до студентської спільноти кафедри документознавства та інформаційної діяльності
Навчання можливе за державним замовленням та контрактом.
#ДУІКТ #вступ2024 #інформаційнааналітика #вступДУІКТ #умовивступу #перевагинавчання