Важливою ознакою інноваційності навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій є те, що програмою підготовки бакалаврів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» передбачається проведення 50% теоретичних та 50% практичних занять з кожної дисципліни, що дозволяє нашим студентам закріплювати теоретичні знання і набувати практичних навичок. Крім того, вже з першого курсу наші студенти опановують «мистецтво управління», вивчаючи такі прикладні дисципліни, як «Теорія та історія публічного управління», «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», «Основи публічного управління та адміністрування», «Публічне управління», «Теорія соціальних комунікацій та інформації у публічному управлінні», «Основи діяльності державного службовця», «Українська державність і культура» та ін.
Практична складова підготовки бакалаврів в університеті відіграє важливу роль у розвитку студентів та їхньої готовності до викликів реального життя та професійного середовища. Вона може включати в себе різноманітні форми, такі як стажування, практикуми тощо.
Ось, деякі з ключових компонентів практичної підготовки:
У цьому семестрі наші студенти-старшокурсники будуть проходити саме професійну практику: другій курс – ознайомчу практику, третій курс – виробничу, четвертий курс – переддипломну практику.
Ці елементи сприяють інтеграції теоретичних знань та практичних навичок, що дозволяє випускникам бути готовими до викликів сучасного ринку праці. Організація таких практичних ініціатив сприяє вивченню студентами реальних аспектів своєї спеціальності та формує їх як висококваліфікованих фахівців!