Валерій Цесарський, студент групи СЗДМ-51
В жизни любого человека наступает такой момент, когда ему необходимо принять два решения, которые определят его будущую жизнь. Первое – это выбор будущей профессии, и второе – это выбор спутника жизни. Первое я сделал в 2014 году, когда поступил на кафедру систем технической защиты информации. Сейчас по прошествии пяти лет с окончания Университета, я могу с уверенностью сказать, что этот выбор был абсолютно верным.
Как я считаю, одним из главных преимуществ нашей кафедры является тот обширный объем знаний, который позволяет выпускнику реализовать себя во профессиональной сфере деятельности, а именно ИТ, защита информации.
Хотелось бы сказать несколько теплых слов о преподавательском составе кафедры. С первого дня они оказывали мне и моему коллективу всевозможную поддержку, старались создать для нас наилучшие условия при ограниченных ресурсах. В данное время кафедра располагает современным компьютерным, информационным оборудованием, что позволяет студентам получить опыт работы с новейшими приборами и технологиями. Также во время обучения у студентов будет возможность пройти стажировку в передовых организациях, что является неоспоримым преимуществом в расширении высокопрофессионального кругозора будущего специалиста.
Несколько слов о себе – еще будучи студентом кафедры я был принят в одну из крупнейших фирм Украины «ВОЛЯ». К настоящему моменту мне довелось поездить по стране, овладеть новыми навыками и влиться в интересное для меня направление работы. Знания, полученные на кафедре, очень помогли мне в течение моей работы в компании. Я доволен своим выбором и своей профессией.
Если вы хотите заниматься интересной и увлекательной работой, то я бы посоветовал не упускать такую возможность как обучение на нашей кафедре СИКЗ.
Максим Вовк, студент групи СЗДМ-51
Освіта відіграє одну із найважливіших ролей в житті кожної людини. Вибір вищого навчального закладу, це доволі непроста справа для молодого абітурієнта. Мій випадок не став виключенням. Сьогодні, коли я вже закінчив бакалаврат і навчаюсь в магістратурі, оглядаючись назад, можу сказати, що правильно обрав навчальний заклад. Починаючи з перших днів навчання, викладачі докладали зусилля, щоб зацікавити студентів в матеріалі. Велика увага приділяється дозвіллю студентів. Є безліч варіантів зайняти свій вільний час. Також необхідно зазначити, що в університеті є чудовий заклад харчування для студентів та всіх охочих перекусити. В студентській їдальні можливо поїсти смачно та недорого.
На сьогодні, я поєдную навчання та роботу. В даний період я працюю DevOps інженером у відомій компанії. Дякую долі, що привела мене в цей виш та за зустрічі з доволі цікавими та чудовими людьми.
Михайло Луценко, студент групи СЗДМ-51
Государственный университет телекоммуникаций за 5 лет учёбы стал родным, каждый преподаватель высоко квалифицирован, студенческая жизнь насыщена и интересна, совмещать работу и учёбу помогают как преподаватели, грамотным распределением учебного материала и заданий к ним, так и администрация. Если есть желание учится и развиваться в защите информации, то наш университет имеет преподавательский состав профессионалов, которые увлечены своим делом. Как студент я не разу не пожалел, что выбрал государственный университет телекоммуникаций.
Світлана Туранська, директор Науково-дослідної установи «Інститут кібербезпеки»
Досвід протидії кібератакам в сучасній Україні свідчить про необхідність підготовки великого числа висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати складні завдання щодо забезпечення безпеки сучасних підприємств у кіберпросторі. Одним із закладів України, який опікується навчанням студентів з питань кібербезпеки та технічного захисту інформації є Державний університет телекомунікацій. Він забезпечений необхідною матеріально-технічною базою, науково-педагогічними працівниками високого рівня кваліфікації та реалізує концепцію підготовки, яка заснована на практико-орієнтованому підході. Випускники університету є достатньо кваліфікованими фахівцями для виконання складного комплексу завдань з технічного захисту інформації.
Андрій Фесенко, директор Навчально-науково-виробничого комплексу «Інформаційно-комунікаційні системи»
З розвитком сучасних інформаційних і комунікаційних технологій було сформовано нову систему відносин у суспільстві, у яких чільне місце відведено інформації. Разом з тим інформація поступово перетворюється на ключовий об’єкт впливу кіберзлочинності. У зв’язку з цим проблема захисту такої інформації виступає сьогодні на передній план. У Державному університеті телекомунікацій побудовано сучасну систему підготовки кадрів для потреб ринку праці у сфері захисту інформації. Навчальна матеріальна база та викладачі університету дозволяють готувати фахівців, здатних швидко інтегруватися і кваліфіковано виконувати завдання з технічного захисту інформації в організаціях різного профілю.
Віктор Жора, директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфосейф ІТ»
На сьогоднішній день від впливу кіберзлочинності не застраховані ні великі підприємства ні пересічні громадяни. При цьому, об’єктами полювання є не лише інформація, віднесена до державної чи комерційної таємниці, а й персональні дані, банківські рахунки тощо. У зв’язку з цим проблема захисту такої інформації виступає сьогодні на передній план. Державний університет телекомунікацій вже тривалий час займається підготовкою фахівців з питань технічного захисту інформації. Він забезпечений відповідною матеріально-технічною базою та науково-педагогічними працівниками високого рівня кваліфікації. При цьому в університеті реалізовано концепцію підготовки, яка заснована на практико-орієнтованому підході. Це, в свою чергу дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців, які безпосередньо відповідають сучасному ринку праці.
Владислав Глазунов, директор Державного підприємства «Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації» (Український центр «Безпека»)
У сучасному світі серед основних реальних та потенційних загроз національній безпеці України в інформаційній сфері є розголошення інформації, яка становить державну та іншу, передбачену законом, таємницю, а також конфіденційної інформації, що є власністю держави або спрямована на забезпечення потреб та національних інтересів суспільства і держави. Серед загроз, які можуть призвести до розголошення інформації, за своїми небезпечними наслідками особливе місце займають несанкціонований доступ до інформації, яка обробляється та циркулює на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах, а також витік інформації технічними каналами.
Багаторічне партнерство з Державним університетом телекомунікацій дає змогу поповнювати наші ряди кваліфікованими фахівцями, здатними вирішувати будь-які завдання у сфері захисту інформації та кібербезпеки. Особливістю цього закладу вищої освіти є поєднання високих міжнародних вимог з прогресивними технологіями навчання, в яких основою є практика.
Без сумніву, Державний університет телекомунікацій є одним з найкращих закладів з підготовки фахівців у сфері технічного захисту інформації.
Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 302
тел. (044) 249-25-30
email: stzi@dut.edu.ua