XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Маркетингу

Відгуки студентів

Загальна інформація
Викладацький склад
Методична робота
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Бібліотека
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Працевлаштування
Контактна інформація
Відгуки роботодавців
Новини та події
Фотогалерея
Отримати консультацію
Освітні програми
Запрошуємо до навчання
Дистанційне навчання
Дипломування
Громадське обговорення проєкту освітньо-наукової програми МАРКЕТИНГ (доктор філософії)

Відгуки студентів

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "075 - Маркетинг" кафедри Маркетингу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Антон
Першокурсник кафедри маркетингу

ДУІКТ неймовірне місце. Навчаюсь лише 3-ій місяць , а вже стільки цікавого відбулося у житті. Саме тут ти заводиш велику кількість знайомих, з якими не встигаєш рахувати приємні моменти. За весь цей час я зрозумів наскільки класним , веселим може бути студентське життя.

2023 р.

Саме в ДУІКТу я знайшла своїх людей, які прагнуть досягти успіху в своїй сфері. І активно це роблять завдяки навчанні тут. Безмежно вдячна викладачам, що за 3 місяця дізналась більше ніж за 11 років у школі. Деякі знання активно використовую вже на практиці, та бачу результат

2023 р.

Валентин Теличко

Я вступив на кафедру маркетингу у 2023 році. Чесно кажучи, я був вражений якістю викладання та відношенням до студентів. Викладацький склад дійсно надає усю потрібну інформацію і передають досвід, без якого у цій сфері буде набагато складніше реалізуватися. Радий тут навчатися і пишаюся тим, що я студент маркетингу

2023 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обираючи університет , я звернула увагу, що саме на кафедрі маркетингу університету ДУТ, присутні нові технологічні програми навчання. Мені сподобалось, що кафедра має фахівців які розбираються у digital продуктах які наразі передові у роботі маркетолога. Кафедра «йде у ногу із часом» адже пропонує сучасне навчання, долучають різні компанії , цікаві екскурсії та підтримку! 

Єрмак Юлія МРЗМ 71
2022 р.

Навчання в університеті – це час, коли тебе переповнюють яскраві, різноманітні емоції та почуття. Студентське життя– це не лише лекції, практичні заняття, а й цікаві знайомства, наукові та творчі конкурси, дружній відпочинок.

На кафедрі маркетингу працюють чудові викладачі, заняття в яких проходять цікаво, інформативно, доступно. Кожен викладач знає свою справу і це відчувається одразу.

Також в ДУТі дуже розгалужена система навчальних напрямків. Я вважаю, що це дуже добре, адже є можливість вибору з багатьох варіантів.

З впевненістю можу сказати, це те місце де можна отримати чудову перспективу в майбутньому!

Рижа Анастасія студентка гр. МРД-41 
2022 р.

На кафедрі маркетингу навчатись дуже цікаво,так як викладачі пояснюють зрозуміло, креативно підходять до надання знань, якщо виникають якісь питання, пояснюють ще раз, щоб зрозуміти та закріпити набуту інформацію.

Ще хочу зазначити, що на початку навчання було багато цікавих предметів які не відносились до дисципліни, але розвивають погляд на світ в цілому.

Від кафедри маркетингу тільки позитивні спогади та емоції. Всім рекомендую ! 

Пінчук Віктор МРД 41
2022 р.

Здобувши, ступінь бакалавра за спеціальністю 075 маркетинг, я заздалегідь знав, що продовження неодмінно, буде. Оскільки ті 4 роки промайнули в мить, яка була незабутньою, пізнавальною та інтерактивною, завдяки численним зусиллям завідувачки кафедри Виноградовій Олені Володимирівні. Настільки мені сподобалася ця атмосфера, що наважився на здобуття ступеню магістра. В умовах важкої громадської ситуації, обумовленої, вторгненням країни агресора, педагогічний колектив кафедри маркетингу, попри все, невпинно підтримував нас та надав усі необхідні знання, в рамках цієї цікавої та прогресивної спеціальності як маркетинг.

Окремо хотів би відмітити підхід та професіоналізм мого наукового керівника, Дарчук Вероніку Геннадіївну, яка, незважаючи на ситуацію, була в мережі 24/7, і питання, які виникали по ходу написання наукової роботи були миттєво вирішені.

Гапій Олексій Андрійович, студент групи МРЗМ-71.
2022 р.

За час навчання в Державному університеті телекомунікацій я отримала багато корисних знань, здобула цікавий досвід, знайшла нових друзів. В університеті достатньо професійні викладачі, які знають свою справу. Особливо, викладачі кафедри маркетингу, вони дуже доброзичливі і відкриті до студентів. Щоб отримати знання в Державному університеті телекомунікацій, достатньо лише мати бажання.

Бессараб Катерина - магістр
2022 р.

Важливим кроком у житті кожної людини є вибір майбутньої професії. Я обрала найбільш затребувану на ринку праці спеціальність «Маркетинг». Моя спеціальність дала мені можливість реалізувати себе в суспільстві. Я вдячна кафедрі за професійний підхід до роботи, за глибокі знання, які я отримала, та за ті приємні роки перебування в університеті.

Інна Семененко - випускниця 2021 року
2022 р.

За 4 роки навчання в Державному Університеті Телекомунікацій, я зрозумів, наскільки яскравим та неочікуваним може бути студентське життя. Всі ці роки відразу і не згадаєш, проте що завжди буде в пам’яті, так це атмосфера навчання. Я завжди пам’ятатиму, як години перетворювались на секунди, коли викладачі-професіонали з кафедри маркетингу дуже пізнавально та яскраво проводили свої пари. Також, хочеться виділити, що викладацький склад не ставить чітку межу між студентом та викладачем, за рахунок чого комунікація, взаємодія та взаємодопомога завжди на високому місці, що є, насправді, таким же важливим показником, як і рівень освіти.  І на останок, хочу виділити веселі та доволі цікаві заходи, які проводить студентська спілка, які були як тематичні, тобто під певні свята, так і унікальні, які можна знайти тільки в Державному університеті Телекомунікацій.

Випускник Полвщук Назар МРД-41
2022 р.

Рекомендую обрати” Державний Університет Телекомунікай”, тому що, тут навчають спеціальностям які вже через декілька років стануть провідними, і тим, які зараз є найбільш потрібними. Друге - через викладацький склад, більшість викладачів мають звання доцента, а деякі кандидата наук, і це не може не радувати, так як ти розумієш, що тебе будуть навчати досвідченні спеціалісти своєї справи. Також викладачі дуже доброзичливі та підтримають тебе у будь яку хвилину. По-третє,не важливо на якій спеціальності ти навчаєшся, університет надасть тобі змогу проявити себе й у технічній галузі.

МЕЛЬНИЧЕНКО БОГДАН Студент групи МРД-11
2021р.

Ще на початку навчання мене одразу потішило те, що вже з першого курсу вивчатиму предмети, пов'язані з обраним мною напрямком.

Вже з перших занять стало зрозуміло, що викладачі є фахівцями своєї справи та небайдужими до студентів людьми.

Керівництво університету намагається задовольняти потреби студентів. Аудиторії комфортно облаштовані для навчального процесу, з усім необхідним обладнанням. На території навчального закладу є безкоштовний та всім доступний WIFI, а таке зустрінеш далеко не у всіх університетах

Шваб Марина МРД-11
2021р.

Державний університет телекомунікацій - це чудові спеціалісти, гарний колектив та незабутні студентські роки

Сторожук Анна Миколаївна   МРД-11
2021р.

Загалом хороший  університет з хорошими викладачами, аудиторні кімнати гарно та затишно зроблені.

Університет  оснащений хорошим технічним обладнанням

 та високошвидкісним Інтернетом ,що досить непогано.

Смачна їжа в IT-кафетерії та чудові зони для відпочинку студентів.

Щур Софія МРД-11
2021р.

Заєць Марія

МРД-11

Перший раз я побачила ДУТ тоді, коли їздила подавати документи - і університет відразу залишив від себе бомбезне враження. Гарний ззовні, оновлений всередині - усі кабінети оснащені сучасним технічним обладнанням. Інноваційний метод навчання з великою кількістю практики - як на заняттях, так і в справжнісіньких компаніях (за які, до речі, також можна отримати сертифікацію при закінченні курсу), про який нам розповіли при вступі, дуже зацікавив, оскільки більшість інших університетів не надають таких умов своїм студентам.

Вересень 2019

Ясир Роман

МРД-11

Доказом якості навчання в цьому університеті для мене стали співробітники мого батька – у минулому студенти ДУТу та чудові спеціалісти сьогодні. Спочатку мені здалася дивною не надто велика популярність закладу в рейтингах українських ВУЗів, але ці побоювання виявилися марними - висококваліфіковані викладачі, сучасна програма за напрямами, яким є місце в майбутньому нашої країни роблять його гідним місця в десятці найкращих закладів вищої освіти. Не зважаючи на те, що я провчився усього 2 тижні, я не відчуваю себе несміливо або відчужено. Знову ж, за це можна сказати “дякую” як викладацькому складу, так і своїм одногрупникам за доброзичливість. В цьому університеті легко адаптуватися до студентського життя б що іноді буває складно відразу після виходу зі школи, оскільки це - невідома територія, але ДУТ робить усе, щоб кожен тут себе відчував, як вдома.

Вересень 2019

Чучуйко Артем

МРД-11

Я обрав ДУТ тому,що зробити інакше здавалося просто неправильним ;)

Чудові викладачі, сучасна система освіти та, що вкрай важливо, різні “плюшки” - усілякого роду спортивні та творчі заходи, активність студентської громади, співпраця з великої кількістю компаній (як місцевими, так і закордонними). Навіть за перших 2 тижні навчання я вже багато чого вивчив зі своєї спеціальності - тішить, що цьому починають вчити прямо з першого курсу, а не в другого чи з третього, як це буває в інших місцях. Все дуже цікаво викладається, університет просто на всі 6/5.

Вересень 2019

Ковальчук Вікторія

МРД-11

Дуже подобається, що університет компактно розміщений в 1 корпусі - це дає мені можливість знайомитися з тими, хто вчиться на інших спеціальностях і дійсно влитися в мультикультурне студентське життя. Мені, як майбутньому маркетологу, дуже корисно поглиблене вивчення спеціалізованої англійської, яке надає університет. Міжнародна сертифікація, відгуки друзів, які тут навчаються, кількість спонсорів та партнерів - усе це стало вирішальним фактором при обранні ДУТу

Відразу вразила наш куратор та лектор по сумісності - Алуа Умурзаківна, оскільки вона, як спеціаліст з досвідом, викладає наш профіль у дуже  захоплюючій та корисній манері.

Вересень 2019

Прищепа Олександра

МРД-11

Відразу після вдало складеного ЗНО виникло одне невідкладне питання - куди подавати документи. Варіантів було просто неймовірно багато, та на їх аналіз пішло багато часу, але ДУТ відразу мене зацікавив. А сучасна навчальна програма, сайт з актуальною на сьогодні інформацією, який постійно оновлюється, якісне технічне обладнання на викладацький склад лише “зацементували” мій вибір. Першим, що запам’яталося про університет, стала тепла атмосфера - усі викладачі відкриті та комунікабельні, завжди готові допомогти та дати відповіді на усі твої питання. Також дуже класно, що у кожній аудиторії є кондиціонери - вони дозволяють займатися в комфортних умовах і просто рятують життя в таку погоду :)

Вересень 2019

Рижа Анастасія

МРД-11

Мій університет відповідає усім критеріям щодо  навчального процесу та студентського життя.

В ДУТі дуже розгалужена система навчальних напрямків. Я вважаю, що це дуже добре, адже є можливість підходящого вибору з багатьох варіантів. Крім того, в такому разі є можливість вступити на інший напрямок, паралельно навчаючись за основною спеціальністю.

Я обрала ДУТ,  тому що дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку.

Листопад 2018

Теслюк Кирило

МРД-11

Моє перше враження: Спочатку було дуже страшно, тому що все незнайоме: нові викладачі, нові знайомства, нові випробування. Але, як тільки я побачив свою групу, то мій страх почав зникати, адже я побачив, що всі дуже веселі, цікаві та цілеспрямовані. Саме тоді я зрозумів, що у нас все вийде.  Мої одногрупники теж помітно нервували та боялись один одного, але все це зникло після знайомства між собою та нашими викладачами. Після першої ж розмови з викладачами я зрозумів, що ВУЗ рішуче спрямований на те, щоб підготувати гарних спеціалістів та майстрів своєї справи.

Найважливіше, що мені сподобалось – бажання викладачів навчити студентів. І я сподіваюсь, що в нас все вийде!

Вересень 2018

Чемерис Аліна

МРД-11

Я навчаюсь на першому курсі за спеціальністю “Маркетинг”.

Можу сказати, що мені дуже подобається атмосфера, яка панує в університеті, адже це також є важливою складовою навчання. Щодо навчання, то викладачі якісно і цікаво подають інформацію та зацікавлені в тому, щоб кожен студент розумів, про що йде мова. Також, в аудиторіях наявне сучасне технічне обладнання, що поліпшує сприйняття матеріалу під час лекцій.  Всередині університету є IT-кафе, в якому завжди багато смачних страв з приємними цінами для студентів. А для любителів подивитися відео або просто посидіти в інтернеті є Wi-Fі на території всього університету, що також допомагає швидко знайти інформацію й під час лекцій.

Я дуже задоволена, що обрала для навчання Державний Університет Телекомунікацій.

Вересень 2018

Поліщук Назар

МРД-11

Державний Університет Телекомунікацій - вищий навчальний заклад майбутнього, університет ХХІ століття, адже ХХІ століття - це час технологій і цифрової інформації і університет крокує нога в ногу з цими поняттями. Сильний викладацький склад і гарне технологічне оснащення дають змогу отримати потрібні знання і вміння для будь якої спеціальності, починаючи з комп'ютерної інженерії і закінчуючи біржовою справою. Як студент І курсу спеціальності Маркетингу, можу сказати, що познайомився з викладачами, які знають свою справу і відмінно проводять свої лекції і заняття. Матеріал, отриманий на лекціях, швидко і зрозуміло вкладається в голові. Також приємно здивувало те, що окрім основного курсу Маркетингу у мене, як і усієї групи, є можливість вивчити основи кібербезпеки і можливість навчитися правильно захищати свої цифрові  данні, а це є дуже корисним в наш час. Вірю, що всього доб'юся саме в цьому університеті і знаю, що за ним майбутнє.

Вересень 2018

Висотченко Анна

МРД-11

Я студентка Державного Університету Телекомунікацій.

Перше враження від університету позитивне, вчителі гарно відносяться до студентів і завжди готові допомогти в любій ситуації.

Обрала спеціальність маркетинг бо мені цікаво займатися цим в майбутньому, та ця спеціальність є затребуваною в наш час. 

Дякую за можливість навчатися в Університеті Телекомунікацій!

Вересень 2018

Бондаренко Степан

МРД-11

Перше враження було дуже змішане. Я почував себе не у своїй тарілці, якщо так можна сказати, причиною цього була дуже велика кількість не знайомих мені людей, але знаєте, як кажуть, перша думка мінлива.

Люди, які вчаться в ДУТ-і на перший погляд звичайні студенти, але це не так, мені здається, що саме в цьому університеті з людей роблять дуже хороших "кадрів" і відкривають приховані таланти людей які тут навчаються. Дуже хороші викладачі, молоді, сучасні та мудрі, бо можуть дати гідну пораду щодо навчального процесу і іншого, вислухають усі твої проблеми і допоможуть знайти альтернативний вихід з любої ситуації, яка склалась.

Вересень 2018

Ковальчук Ірина

МРД-11

Я навчаюсь у Державному Університеті Телекомунікацій на 1 курсі спеціальності "Маркетинг".

З перших днів навчання я зрозуміла,що зробила правильний вибір, адже тут знаходяться знавці своєї справи.

Тому я вважаю, що саме в цьому університеті я зможу проявити всі свої здібності.

Вересень 2018

Корженівська Вікторія

МРД-11

Перший курс - і враження позитивні.

Чому я обрала саме цей університет і спеціальність «Маркетинг»? 

Навчання на кафедрі «Маркетингу» дає ґрунтовні знання із безлічі дисциплін, які стають у пригоді не лише у професійному відношенні, але й у повсякденному житті.

На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, професіонали своєї справи та просто хороші, добрі люди, до яких завжди можна звернутися за порадою та допомогою. 

Спеціальність «Маркетинг» дає широкий спектр знань, які можна застосувати у різних сферах сучасного світу. Головне визначитись, де саме студенти хочуть себе бачити у майбутньому, і йти до цієї цілі, вивчаючи потрібні предмети, які викладаються на кафедрі «Маркетингу». Адже спектр матеріалу дуже великий, тому можливості є просто безмежні! 

Головне завжди знати, що не можна зупинятись на досягнутому, потрібно вдосконалюватися!

Дякую за можливість навчатися і досягати висот!

Лютий 2018

Ковальчук Віта

МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що вона сучасна та популярна у наш час і я можу гарно проявити себе в цій сфері діяльності. Інтерес до даної професії постійно зростає, і це не дивно.

На мою думку, саме в Університеті Телекомунікацій я можу відкрити для себе світ нових технологій. Тут я можу проявити усі свої особливості, які так потрібні для маркетолога. Навчаючись в університеті я щодня розвиваю своє мислення, логіку, комунікаційні навички, креативність та ініціативність. Крім того я можу стати досвідченим користувачем ПК, дізнатися ази програмування. Дана професія маркетолога пов’язана з виробництвами, продажами, фінансами. Я вважаю, що саме цьому я і навчуся у Державному Університеті Телекомунікацій.

Січень 2018

Каліш Назар

МРД-11

Чому я вступив на спеціальність «Маркетинг»? Тому, що зараз це перспективна професія і я впевнений, що через років 20-30 вона також буде перспективною і надалі.

Чому я обрав цей університет? Тому, що обираючи наш університет ти обираєш краще майбутнє.

Січень 2018

Копетюк Софія

МРД-11

Я давно вже знала, що я хочу на спеціальність «Маркетинг», але не вибрала навчальний заклад.

В Інтернеті я знайшла сайт ДУТ і зацікавилася цим ВНЗ.

Він дуже зручно розташований, багато цікавих спеціальностей і є можливість розвивати себе як творчу особистість.

Мені подобається мій університет.

Січень 2018

Ситніченко Олександр

МРД-11

В сучасному світі маркетинг грає дуже велику роль.

Зараз реклама присутня на кожному кроці.

У будуванні, чи формуванні власного бізнесу дуже важливо правильно розрахувати маркетингову стратегію.

Адже успішність підприємства, в більшості випадків, залежить від реклами.

Я вважаю, що я не помилився і правильно обрав університет і спеціальність, аргументуючи це тим, що я навчаюся в ДУТ вже півроку і мені подобається тут все.

Січень 2018

Снітка Юлія

МРД-11

Навчання в Державному Університеті Телекомунікацій, без сумніву, є корисним, пізнавальним та надзвичайно цікавим для мене.

Я обрала професію маркетолога тому, що ця професія дуже прогресуюча, вважаю, що обираючи цю професією я дійду до своєї мети.

Спеціальність «Маркетинг» дає мені світогляд, вміння орієнтуватись у житті, можливість реалізувати себе у суспільстві.

Кафедра маркетингу є дуже чудовою, викладачі кафедри мають професійний підхід до роботи, та глибокі знання.

Січень 2018

Корж Марія

МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що цей вид діяльності прогресуючий, а тому ця професія ніколи не застаріє. Маркетолог повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але й бути чудовим практиком.

Я вважаю, що в Державному Університеті Телекомунікацій мене навчать всьому, що треба знати кваліфікованому працівнику в сфері маркетингу.

В нашому університеті дуже розвинена матеріальна база, всі викладачі доступно і зрозуміло пояснюють навчальний матеріал.

На мою думку, після закінчення університету, я зможу легко влаштуватися на престижну роботу, та розвивати свої навички в майбутньому.

Січень 2018

Федоренко Олександр

МРД-11

Чому я обрав саме спеціальність маркетинг? Ну, на це є декілька причин. По-перше, це перспективність цього напрямку. Інтернет зараз розвивається з блискавичною швидкістю, з'являється новий контент — а отже і створюється величезний простір для роботи. Тим паче, кожна фірма має потребу в рекламі, тож маркетологи будуть затребувані ще багато років. Другим аспектом у моєму виборі стало те, що маркетолог — дуже креативна професія. Піар і реклама не мають яких-небудь рамок, у яких ти повинен працювати, і це дає змогу повністю розкрити свої таланти в цій сфері, створювати таку рекламу, яка буде подобатись як тобі, так і споживачам. І, звісно ж, оскільки ця професія буде потрібною в майбутньому, я вважаю що в Україні буде велика кількість вакансій для маркетологів, а також легкий кар'єрний ріст, що є запорукою високої заробітної плати.

Грудень 2017

Луганська Валентина

МРД-11

В современном мире огромное общество потребителей товаров и услуг.

Для решения этой проблемы существует маркетинг, - наука, которая изучает спрос на товары, внушая потребителю необходимость ему приобретения того или иного товара.

Я считаю данную профессию одной из самых интересных и востребованных в наше время, именно поэтому я выбрала эту специальность.

Первый семестр обучения оправдал мои ожидания, и я ни капли не жалею, что мой выбор был таким.

Грудень 2017

Одинокий Адіс

МРД-11

Я навчаюсь у Державному Університеті Телекомунікацій на 1 курсі спеціальності «Маркетинг».

За цей невеликий час навчання я вже багато чому навчився, як в професіональній сфері, так і в загальних дисциплінах. В університеті привітливі викладачі, які завжди допоможуть студенту, підкажуть вірне рішення. Лекції проходять цікаво, дисципліновано та чітко., з використанням інтерактивних і інформативних презентацій, відео та фотоматеріалів. Слід згадати й про Студентську Раду, яка активно організовує різні цікаві й корисні заходи.

Привітливість, чуткість й люб’язність – це все про ДУТ. Я радий, що тут навчаюсь.

Листопад 2017

Савраненко Анастасія

МРД-11

Обираючи собі професію я орієнтувалась на її затребуваність, на власні навички та на те, чи зможе вона дати мені можливість саморозвитку.

Я довго обирала та шукала те, що підійшло би мені по всім цим параметрам. І зараз, коли я навчаюсь на спеціальності «Маркетинг», я усвідомлюю, що зробила вірний вибір.

Професія маркетолога є високооплачуваною, дозволяє підніматись по кар’єрним сходам, в ній цінуються як творчі здібності, так і аналітичні, що дає можливість всестороннього розвитку.

Я повністю задоволена вибором своєї професії.

Листопад 2017

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7
телефон: (044) 242-29-02
E-mail: marketing@dut.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 17 117