XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Матеріально-технічна база

Загальна інформація
Вступнику - вступ 2024
Навчальні дисципліни
Викладацький склад
Методична робота
Наукова робота
Робота зі студентами
Партнери кафедри
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Новини та події
Контактна інформація
Бібліотека
Відео
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Дистанційне навчання
Практика
Дипломування

Матеріально-технічна база

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Аудиторії кафедри Інженерії програмного забезпечення — це важливі простори в Університеті для розвитку студентів в інформаційній сфері. Забезпечені сучасним технічним обладнанням, вони створюють ідеальне середовище для вивчення мов програмування, таких як Java, Python, C++, C#, Java Script, HTML, CSS та інших. Кожна з лабораторій оснащена потужними комп'ютерами, високоякісними моніторами з необхідним програмним забезпеченням, проектором, екраном, інтерактивною дошкою.

Спеціально облаштовані зони для роботи в групах і індивідуальних досліджень створюють можливість для студентів обмінюватися ідеями та вирішувати завдання разом. Такий підхід сприяє колективному вирішенню завдань і розвитку комунікативних навичок.

Середовище в аудиторіях сприяє творчому обміну інформацією та відкритому обговоренню програмування. Регулярні зустрічі, лекції та майстер-класи від експертів галузі допомагають студентам розширювати знання та застосовувати їх на практиці.

Аудиторії не лише сприяють навчанню, але і формують навички студентів як професіоналів у галузі програмування. Вони надають можливість виконувати практичні завдання та проекти, що відображають реальні виклики програмування. Така практика дозволяє студентам застосовувати теоретичні знання у реальних умовах та розвивати навички роботи в команді.

Аудиторії кафедри є не лише місцем передачі знань, але і територією для культивування інновацій, творчості та прогресивних ідей у світі програмування. Ці простори визначають сучасний підхід до навчання та розвитку майбутніх програмістів, готових до викликів інформаційного світу.

Навчальні лабораторії, мають доступ до університетської мережі та Інтернету, що дозволяє отримувати актуальну науково-технічну інформацію та проводити практичні заняття з професійно-орієнтованих дисциплін.

 

326 аудиторія

«Лабораторія мов програмування»

Аудиторія «Мов програмування» — це особливий простір, присвячений вивченню та практичному впровадженню різних програмних мов. Це місце, де студенти, програмісти та розробники занурюються в світ кодування, аналізуючи, тестуючи та вдосконалюючи свої навички у програмуванні.

Лабораторія створена за сприяння компанії SoftServe IT Academy та використовується для проведення сертифікаційних курсів, вебінарів з представниками компанії SoftServe, роботи тренінгового центру SoftSеrve.

У цій аудиторії кожне робоче місце обладнане зручними комп'ютерами, оснащеними необхідним програмним забезпеченням для роботи з різними мовами програмування, такими як Java, Python, C++, JavaScript та інших. Великі монітори забезпечують комфортну робочу зону для вивчення, програмування та відлагодження коду.

Це середовище стимулює активний обмін інформацією та взаємодію між студентами та викладачами. Практичні заняття та спільні проекти допомагають учням розширювати свої знання та вдосконалювати навички в програмуванні.

Аудиторія мов програмування - це не лише місце для засвоєння технічних аспектів кодування, але й територія для розвитку креативності, ефективності та тісної спільноти, де індивідуальний розвиток та командна робота об'єднуються для досягнення високих результатів в області програмування.


325 аудиторія

Лабораторії  DevOps

Аудиторія "DevOps" - це простір інновацій, спеціально адаптований для вивчення ключових аспектів інформаційних технологій, зокрема мов програмування, дизайну інтерфейсів, розробки ігор та мобільної розробки, формування базових алгоритмічних знань та знань інтерпретованих мов  з сертифікацією від світового лідера у галузі мережевих технологій компанією  Cisco. Вона визначається орієнтацією на DevOps в аспекті підходу до розробки програмного забезпечення.

Приміщення оснащене відповідним технічним забезпеченням, таким як монітори високої роздільної здатності та комп'ютери, щоб студенти мали можливість ефективно вивчати та вдосконалювати свої навички програмування. Зручні робочі зони сприяють спільній роботі та обміну ідеями, підтримуючи творчий процес. Викладацьке місце оснащене компʼютером з можливістю виводу картинки екрану на проектор та на мультимедійну дошку.

Аудиторія "DevOps" виконує роль не лише освітнього середовища, але і платформи для розвитку студентів у сфері розробки програмного забезпечення, готуючи їх до викликів сучасної індустрії інформаційних технологій.


310 аудиторія

Лабораторія "Epam та Project Management"

Аудиторія «Epam та Project Management» з двома моніторами для одного комп'ютера є інноваційним робочим простором, спеціально адаптованим для ефективного ведення та управління проектами. Цей простір створений з урахуванням потреб менеджерів проектів та команд, які займаються плануванням, виконанням та вдосконаленням проектів.

Кожен робочий стіл обладнаний двома великими моніторами високої роздільної здатності. Це надає можливість одночасно відображати різні етапи та аспекти проекту, сприяючи кращій організації та моніторингу важливої інформації. Комп'ютер підтримує потужне програмне забезпечення для управління проектами, що полегшує планування завдань, координацію ресурсів та взаємодію команди.

Зручність робочого простору допомагають зберегти продуктивність та концентрацію на завданнях.

Лабораторія «Epam та Project Management» створена за сприяння компанії партнера світового виробника програмного забезпечення EPAM для оптимізації робочого простору при виконанні ІТ проектів, надаючи необхідні інструменти для ефективного ведення та успішного завершення проектів.

Також лабораторія використовується для роботи тренінгового  центру ЕРАМ, сертифікації від компанії «КіберБіонік Систематікс».

З метою проведення лекційних занять, тренінгів, вебінарів, гостьових лекцій функціонують лекційні аудиторії 301, 329, 320.


Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м.Київ,
вул. Соломянська 7,
ауд.315 (кім. 3, 4)
тел. 249-25-96

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 7 821