Нові можливості від компанії Huawei Ukraine: оголошено черговий відбір міжнародної програми для студентів

12:15, 08-05-2024

На базі кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем ДУІКТ компанія-партнер Huawei Ukraine вже четвертий рік поспіль проводить конкурсний відбір на щорічну програму «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future), яка цього разу відбудеться у Римі (Італія).

Для участі необхідно зареєструватися, скласти іспити і пройти конкурсний відбір. Переможці відбору матимуть можливість дізнатися про останні технології під час міжнародної інтенсивної програми, стати частиною глобальної спільноти, отримати досвід від практиків компанії і представити наш Університет в компанії.

Термін подачі заявок:

• до 25.05.2024 включно.

Онлайн іспити (посилання надається за email після реєстрації анкети):

• до 30.05.2024.

Співбесіди відбуватимуться онлайн.

Освітня програма «Насіння для майбутнього» в Римі:

• 01.07.2024. – 06.07.2024.

Програма «Насіння для майбутнього» орієнтована на:

• студентів-бакалаврів (починаючи з третього року навчання);
  • студентів магістратури;
  • випускників 2024 року.

Участь у програмі в Римі можуть взяти лише фіналісти, які мають право виїзду з України згідно з чинними правилами перетину кордону.

Для всіх зареєстрованих буде проведено освітньо-профорієнтаційний вебінар (незалежно від результатів конкурсного відбору).

Заходьте та реєструйтесь: Анонс та реєстраційна анкета.