XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Технології та службі у ворога: РФ використовує штучний інтелект для впливу на вибори в США

12:37, 24-09-2024

Росія створює рекордні обсяги контенту за допомогою штучного інтелекту (ШІ) для впливу на президентські вибори в США. За словами представника американської розвідки (ODNI), інформаційна кампанія направлена на підтримку кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа та дискредитацію віцепрезидентки Камали Гарріс. Це включає поширення конспірологічних наративів, пише Reuters.

Як пояснив представник ODNI, Росія є "досвідченим гравцем", який має розуміння американської виборчої системи та визначає відповідні цілі для впливу. Так, у липні 2024 року Міністерство юстиції США повідомило про припинення операції, пов'язаної з використанням ШІ для поширення проросійських повідомлень у соцмережах.

Крім Росії, Китай і Іран також використовують ШІ для впливу на глобальні погляди, однак поки що не для втручання у вибори США, зазначив офіційний представник американської розвідки.

Якщо ви прагнете опанувати найновітніші технології і стати на захист інформаційної та глобальної кібербезпеки, запрошуємо на навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій!

Наша кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки співпрацює з компаніями, які є світовими лідерами в галузі кібербезпеки: ІВМCISCOESET та українськими провідними компаніями - EUROTELECOMІNTRASYSTEMSСвіт ІТSEETON, які є партнерами і потенційними роботодавцями для студентів ДУІКТ. Ці компанії визначають компетенції, за якими здійснюється навчання, та надають можливість здобувачам освіти проходити практики та стажування з подальшим працевлаштуванням.

Навчаючись на нашій кафедрі ви зможете працювати у сфері кібербезпеки на посадах:

• фахівець з інформаційної безпеки;
  • фахівець з безпеки мереж;
  • фахівець з криптозахисту;
  • адміністратор безпеки;
  • інженер з захисту інформації в комп’ютерних системах;
  • фахівець з розслідування кіберзлочинів;
  • аналітик безпеки.

При добросовісному навчанні випускники кафедри зможуть побудувати успішну кар’єру, отримати фінансову незалежність та професійно реалізувати себе в обраній галузі!