XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Українські айтівці активно використовують інструменти ШІ у своїй роботі

08:40, 24-09-2024

Світові фахівці впевнені, що використання штучного інтелекту зробить роботу багатьох людей більш комфортнішою вже протягом наступного десятиліття. Засоби ШІ можуть стати потужним інструментом у будь-якій компанії, сприяючи кращому прийняттю рішень, підвищенню безпеки на робочому місці, зростанню продуктивності та звільненню працівників від повторюваних завдань. Україна також почала активно розвиватись в цьому напрямку.

Відповідно до опитування на порталі DOU, інтенсивність використання ШІ-інструментів серед фахівців ІТ наразі становить 85%, зазначає Speka.media. Найбільш активними користувачами є UI/UX-фахівці, HR-фахівці, DevOps-інженери рівня Head, Architect, Director of Engineering.

Коментуючи цю подію, завідувач кафедри Штучного інтелекту ДУІКТ Ольга Зінченко зазначає:

"Майбутнє безсумнівно за штучним інтелектом. Вже складно уявити роботу великих банків, ІТ-компаній, функціонування інтернету речей та великих даних без використання технологій ШІ. Стає очевидним: у майбутньому компанія, що ігнорує потенціал штучного інтелекту, не зможе розраховувати на більший прибуток".

Кафедра Штучного інтелекту ДУІКТ запрошує у свою дружню команду талановиту та амбітну молодь, яка бажає поринути у світ інтелектуальний технологій. В нашому університеті навчання проходить на сучасному обладнанні, що надає можливість студенту отримати практичні вміння і навички зі спеціальності. Метою освітньої програми є підготовка компетентних, креативних фахівців високого рівня, здатних працювати у галузі інформаційних технологій.

Стань частиною команди ДУІКТ та творити майбутнє штучного інтелекту!

Детальніше про кафедру ШІ ДУІКТ: