XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

США скликає глобальний саміт з безпеки штучного інтелекту

11:02, 19-09-2024

В листопаді 2024 року адміністрація президента США Джозефа Байдена планує скликати глобальний саміт з питань безпеки штучного інтелекту.

Першу зустріч Міжнародної мережі інститутів безпеки ШІ в Сан-Франциско проведуть міністр торгівлі Джина Раймондо та держсекретар Ентоні Блінкен. Участь в заході візьмуть Австралія, Канада, Європейський Союз, Франція, Японія, Кенія, Південна Корея, Сінгапур, Велика Британія та Сполучені Штати.

Метою зустрічі стане обговорення глобального співробітництва в напрямку безпечної, захищеної та надійної розробки штучного інтелекту.

Генеративний штучний інтелект, який може створювати текст, фотографії та відео у відповідь на відкриті підказки, викликав хвилювання, а також побоювання, що він може зробити деякі роботи застарілими, перевернути вибори та потенційно здолати людей і мати катастрофічні наслідки, йдеться у повідомленні.

У зустрічі в Сан-Франциско візьмуть участь технічні експерти з інституту безпеки штучного інтелекту кожного члена або еквівалентного наукового офісу, що підтримується урядом, пише internet.ua.

Нагадаємо, ДУІКТ запрошує на навчання на кафедрі Штучного інтелекту! Ми готуємо фахівців з розробки інформаційних технологій для управління інформаційними системами і процесами різного призначення.

Завдяки плідним відносинам кафедри з компаніями- партнерами «Grid Dynamics», «Matoffo», «Kharkiv IT Cluster», «Хуавей», «CISCO», «Lifecell», «Hewlett Packard Enterprise», студенти мають можливість вдосконалити професійні компетенції, наблизитися до світових вимог роботодавців та викликів сьогодення, бути обізнаними з інноваційними напрямками діяльності компаній.

Кафедрою заключенні договори про співпрацю з компаніями «Grid Dynamics», «Kharkiv IT Cluster», «Українські системні інновації», Інститут проблем штучного інтелекту, «Антек-Телеком», «Matoffo», які є потенційними роботодавцями для студентів кафедри, де вони мають можливість проходити стажування з подальшим працевлаштуванням.

Чекаємо на вас!