XL

технологій

Від теорії до практики: студенти ДУІКТ відвідали офіс компанії IQ Trading

08:20, 19-09-2024

У середу, 18 вересня студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій ДУІКТ взяли участь в ознайомчій екскурсії офісом IQ Trading — багатопрофільної дистриб'юторської компанії з 20-річним досвідом роботи на ринку України.

IQ Trading спеціалізується на наданні проектних рішень у сферах активного та пасивного мережевого обладнання, IP-відеоспостереження, систем відеоаналітики на основі штучного інтелекту, а також біометричних систем контролю доступу.

Під час екскурсії студентам продемонстрували системи біометричного контролю доступу компанії Suprema, системи відеонагляду від світових лідерів Axis та Hanwha Vision, а також системи виклику медперсоналу Eliocad від компанії Legrand.

Спеціалісти IQ Trading надали студентам інформацію про сучасні тенденції розвитку систем відеонагляду на базі програмного забезпечення Milestone Xprotect, Luxriot Evo, BriefCam та про високотехнологічні рішення від вітчизняної компанії IncoreSoft, яка розробляє передові технології у сфері відеоаналітики та розпізнавання об’єктів у міському середовищі на основі штучного інтелекту та нейронних мереж.

Окрім цього, майбутні інженери відвідали сервісний відділ компанії, де мали можливість побачити внутрішню будову сучасних PTZ IP-камер. Вони ознайомилися з такими ключовими компонентами, як приводний механізм, оптична система, блок живлення та основна монтажна плата. Це дозволило студентам глибше зрозуміти технічні особливості функціонування цих пристроїв і отримати практичне уявлення про їхню конструкцію.

Під час зустрічі здобувачі освіти отримали цінні поради від фахівців IQ Trading щодо навичок і знань, необхідних для успіху в таких професіях, як менеджер СВН, сервісний інженер та інженер технічної підтримки. Спеціалісти поділилися досвідом та надали рекомендації для подальшого професійного розвитку.

Навчаючись на кафедрі МВТ ДУІКТ, ви отримаєте всі необхідні знання та вміння, щоб стати кваліфікованим інженером і затребуваним працівником на ринку засобів масової інформації та галузі телекомунікацій.

Тож запрошуємо на навчання!