XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Найвища середня зарплата в Україні зафіксована у сфері «Інформація та телекомунікації»: рейтинг Держстату

09:40, 10-09-2024

Згідно з даними звіту Державної служби статистики, цьогоріч у другому кварталі найвища середня зарплата (50 188 гривень) для офіційно працевлаштованих спеціалістів була зафіксована у сфері «Інформація та телекомунікації».

Ба більше, у порівнянні з минулорічними квартальними показниками, рівень оплати праці в цій галузі зріс на понад 37%.

Найнижчі зарплати — у працівників освіти (15 076 грн), сфери творчості, мистецтва і розваг (12 791 грн), а також у працівників бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури (12 802 грн).

Загалом, середня зарплата в другому кварталі 2024 року зросла на 22% — до 20 964 гривень.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій готує висококласних фахівців, які стають затребуваними на ринку праці ще під час здобуття вищої освіти. Завдяки плідній співпраці університету з провідними IT-компаніями, наші випускники швидко знаходять високооплачувану роботу і стрімко будують успішну кар'єру в цій галузі.

Обирайте бажаний напрямок навчання серед кафедр ДУІКТ і вступайте до одного з кращих закладів вищої освіти країни!