XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Нова схема викрадення паролів для Google-акаунтів: як не стати жертвою хакерів

14:05, 19-09-2024

Кіберзлочинці вигадали новий спосіб викрадення даних для входу в чужі облікові записи Google. Для отримання доступу використовується схема з блокуванням браузера Google Chrome, повідомляє Forbes.

Шахраї застосовують шкідливе програмне забезпечення StealC. Воно заморожує браузер у повноекранному режимі, через що користувачі не можуть вийти з нього або закрити програму. На дисплеї залишається лише вікно входу нібито в обліковий запис Google. Цей прийом змушує юзерів компрометувати свої особисті дані. Також кіберзловмисники використовують у цьому сценарії інструмент Amadey.

Для виходу з повноекранного режиму спробуйте натиснути Alt + F4 або Ctrl + Shift + Esc. Якщо цей спосіб не працює, перезапустіть ПК і активуйте антивірус.

ДУІКТ запрошує на навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту. Наші студенти вивчають принципи цифрової обробки сигналів, збереження інформації, її передачі та прийому.  Завдяки існуючій матеріальній базі, яка є в лабораторіях кафедри,  студенти отримують високий рівень теоретичної і практичної підготовки в захисті інформації від крадіжок з різних технічних пристроїв, запобіганні її перехоплення при передачі і прийомі по всім існуючим технічним каналам.

Ми готуємо універсальних фахівців в сфері кібербезпеки, адже без технічних систем захисту інформації не існує ані інформаційної безпеки, ані організації політики інформаційної безпеки на об'єктах інформаційної діяльності.

Чекаємо на вас!