XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Першокурсники кафедри Технологій цифрового розвитку ДУІКТ відвідали ІТ-компанію Sigma Software

12:38, 19-09-2024

На кафедрі Технологій цифрового розвитку ДУІКТ оголошено місяць ІТ-екскурсій. Першою компанією, що запросила нас у гості, стала Sigma Software

Так, 17 і 18 вересня студенти першого курсу мали можливість побачити офіс компанії, дізнатися про різноманітні проєкти, над якими працюють ІТ-спеціалісти, та познайомитися з їхнім робочим середовищем.

Окрім цього, нам пощастило поспілкуватися з досвідченими фахівцями, які поділилися власним досвідом, порадами для початківців та розповіли про те, як виглядає їхній кар’єрний шлях.

Також надзвичайно цінним було надання інформації про стажування, інтернатуру, безкоштовні курси та воркшопи для студентів.

Наведемо відгук одного з наших студентів:

Екскурсія була дуже класною! Нам показали, як працюють ІТ-фахівці, познайомили з їхньою роботою та поділилися цінними порадами для початківців. Дуже надихнула атмосфера компанії, і тепер я ще більше впевнений у своєму виборі професії!

Sigma Software бере активну участь в житті наших студентів, за що ми вдячні компанії-партнеру та сподіваємося на подальшу активну співпрацю у формуванні сучасних конкурентоздатних ІТ-спеціалістів.

Бажаєте розвиватися у професії і постійно бути в тісному зв'язку з ІТ-практиками? Приєднуйтеся до нас - обирайте для навчання кафедру Технологій цифрового розивитку ДУІКТ!