XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Випускників кафедри Документознавства та інформаційної діяльності ДУІКТ запросили в команду Мінцифри

17:31, 13-09-2024

У четвер, 12 вересня завідувачка кафедри документознавства та інформаційної діяльності Тетяна Сидоренко і магістрантка кафедри Таїсія Коробка взяли участь в конференції з ІТ-права від Асоціації IT Ukraine.

Актуальні теми заходу:

• інтеграція України в Єдиний цифровий ринок ЄС: регуляторне зближення з правом ЄС у digital сфері.
  • Ukraine Facility: Цифрова трансформація.

Із доповідями на заході виступили очільники відомств, представники державного та приватного секторів:

• Ольга Стефанішина, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – міністр юстиції України;
  • Катерина Черногоренко, заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Віталій Кіндратів, заступник Міністра економіки України;
  • Ольга Кревська, директор директорату європейської та євроатлантичної інтеграції Міністерства цифрової трансформації України;
  • Єгор Аушев, експерт з кібербезпеки, CEO і співзасновник компанії Cyber Unit Technologies та багато інших.

У кулуарних розмовах з Ольгою Кревською надійшла пропозиція для випускників кафедри документознавства та інформаційної діяльності, які вільно володіють англійською мовою, долучитися до команди Міністерства цифрової трансформації України з питань євроінтеграції.

Доповідачі у виступах порушували питання:

• державно-приватного партнерства України з Європейським Союзом;
  • адаптацію й імплементацію законодавства нашої держави до ЄС;
  • унормування термінів «кібербезпека» та «кіберзахист» в законодавчо-нормативних документах;
  • необхідність формування нової економічної культури;
  • проблеми створення переговорних робочих груп з цифровізації та медіа;
  • шляхи інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС.

Участь у панельних дискусіях, публічних обговореннях та батлах конференції сприятиме в подальшому вдосконаленню та оновленню освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю», а пропозиції з працевлаштування вже зараз засвідчують попит на ринку праці на випускників цієї освітньої програми.

Шановні випускники бакалаврату, які склали ЄВІ (ЄВФВ не потрібно), вступники з дипломами спеціаліста та магістра!

З 16 до 23 вересня триватиме додатковий набір зі вступу до магістратури!

Запрошуємо Вас на навчання за актуальною, цікавою, затребуваною освітньою програмою

«УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ».

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами:

• (063)505-06-28;
  • (097)336-28-56 – Тетяна Сидоренко, завкафедри

#ДУІКТ #вступ2024 #інформаційнааналітика #вступДУІКТ #умовивступу #перевагинавчання