XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Запрошуємо студентів першого курсу кафедри ІСТ у гурток Технологій Інтернету речей!

16:02, 11-09-2024

З радістю повідомляємо про відновлення роботи гуртка Технологій Інтернету речей для студентів першого курсу кафедри Інформаційних систем та технологій!

В рамках цього курсу студенти вивчатимуть принцип побудови ІТ-технологій на платформі Arduinо шляхом складання та програмування розумних пристроїв та створення власних студентських проектів.

Завдяки цій освітній ініціативі, студенти вже з першого курсу мають досвід в embedded-розробці, а проекти розроблені ними під час навчання, займають призові перші місця на хакатонах, - кажуть на кафедрі.

Чудовим прикладом ефективності курсу слугують досягнення студентки Анастасії Товкес, яка своїм проектом привернула увагу співробітників компанії-партнера Huawei на хакатоні START SMART IT 2024 і отримала можливість взяти участь в міжнародному ІТ-конкурсі Seeds for the Future у Римі.

Кафедра пишається цим успішним кейсом і закликає інших здобувачів освіти надихатися здобутками своїх товаришів по університету! Бажаємо вам наснаги у навчанні, менше багів в коді та успіхів в пізнанні загальної екосистеми технологій Інтернету речей!