XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Посвята першокурсників і отримання студентських квитків: в ДУІКТ пройшли урочистості з нагоди Дня знань

13:09, 02-09-2024

У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбувся урочистий захід з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.

На урочистостях були присутні почесні гості та представники компаній-партнерів університету – Адміністрації Держспецзв'язку, Солом’янської РДА, Sense Bank та компанії Huawei, які надають університету сучасне обладнання, програмне забезпечення та сертифіковані курси.

З вітальним словом до студентів звернувся виконувач обов’язків ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Володимир Шульга.

«Сьогодні у нас велике свято і мені дуже приємно відзначити, що цього року наш університет обрали близько 2000 тисяч нових студентів. Від душі хочу привітати усіх вас зі святом!

Дорогі першокурсники! Ви прийшли на навчання, щоб отримати омріяну спеціальність. Ви маєте повне право пишатися тим, що стали студентами Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій – одного з найкращих ІТ-університетів країни.

У цей святковий день бажаю вам завжди вірити у свої сили, розширювати свої горизонти та підкорювати професійні вершини! А також успішного навчання, нових друзів і мирного неба! Слава Україні!»

Також з вітальним словом виступили Голова Наглядової ради Університету Олег Копійка, Заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Горпинченко, представник компанії Huawei Ма Іфань, керівник напряму роздрібного бізнесу Sense Bank Юлія Тур та заступник Голови студентської ради Університету з юридичних питань Демида Тітенко.

У ході урочистостей першокурсники отримали студентські квитки.

З нагоди посвяти у студенти першокурсниця Софія Чуйкова зачитала клятву студента ДУІКТ.

Пісенними номерами учасників і гостей заходу вітали художній керівник Відділу культури і мистецтва ДУІКТ Наталія Моніч, Заслужений артист України, художній керівник Відділу культури і мистецтва ДУІКТ Владислав Зайцев та студенти старших курсів нашого університету Максим Карпенко, Поліна Манжос та Єлизавета Панасюк.