XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Команда під керівництвом тренера ДУІКТ показала майстерність у Всеукраїнському турнірі з програмування

10:19, 30-08-2024

Впродовж 18-26 липня у Карпатах проходив фінал Всеукраїнського командного турніру з програмування, в якому взяли участь 4 команди, що отримали найбільшу кількість балів у півфіналі. За результатами оцінювання журі команда CoffeeProgrammers - "Академічний ліцей "Європейський" Лубенської міської ради", яку підготував студент-магістр Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності “Комп’ютерні науки” Назарій Бабій (5+ років досвіду розробки в ІТ) виборола почесне друге місце з відривом у 5 балів від найкращого результату.

Боротьба була напруженою, завдання були дуже складними і максимально наближеними до тих, з якими розробники стикаються під час щоденної роботи на комерційних проєктах, вимагали глибокого розуміння, здатності до аналізу. Оцінювання було також доволі строгим, за різноманітними критеріями, його проводили інженери з IT - компаній.

Усі учасники команди CoffeeProgrammers показали відмінний результат, хорошу командну роботу, яка є надзвичайно необхідною для будь-якого розробника та можливість працювати над дуже складними завданнями у стресових умовах та часових обмеженнях. Учні показали добре володіння не тільки мовою програмування Java, але і складними фреймворками та базами даних, frontend - технологіями. Усі діти ще шкільного віку, але мають вже велику базу знань та потенціал скоро стати чудовими спеціалістами.

Вітаємо команду CoffeeProgrammers з успішним результатом, отримання другого місця в фіналі Всеукраїнського командного турніру з програмування: Артема Мосейченко - капітана команди, закінчив 9-й клас, Лубни Полтавської обл. та членів команди Владислава Булаковського, закінчив 8-й клас, Миколаїв, Вадима Гончарука - закінчив 11-й клас, Вишгород, Київська обл., Станіслава Голобина - закінчив 9-й клас, Івано-Франківськ та їх тренера студента-магістра Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності “Комп’ютерні науки” Назарія Бабія.