Форум Cisco. Мережа, як сенсор та засіб протидії загрозам

12:22, 09-10-2015

8.10.2015 Викладачі та керівництво Навчально-наукового інституту Захисту інформації прийняли участь у роботі Форуму Cisco за напрямом Мережа, як сенсор та засіб протидії загрозам.

Також були представлені напрями:

Сумісна робота

Центри обробки даних та віртуалізація

Cisco Intelligent WAN. Доступна корисність всепрониклого SDN для розподілених мереж вже сьогодні.
Андрей Оврашко

Використання мережі Cisco для виявлення та попередження кібератак. Маркус Джосефсон, Lancope

Демо 1. Як навчити мережу виявляти та усувати загрози безпеці

Еволюція приладів Cisco для захисту периметру.
Владимир Илибман

Демо 2. Кибербезпека реальному світі

Просунуті технології протидії зловмисного.
Оксана Санникова

Демо 3. Практичний сценарій налаштування додатку Cisco Intelligent WAN за допомогою EPIC-EM