XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Кафедра Маркетингу запрошує студентів на гостьову лекцію від фахівця компанії Genius Space

17:02, 25-09-2024

Шановні студенти МРД-11 та МРД-12, запрошуємо вас на гостьову лекцію від маркетолога компанії Genius Space Олега Дергачова

Тема: важливість збору та аналізу даних, використання Google Analytics, Facebook Pixel та інші інструменти аналітики для прийняття рішень у компаніях.

Захід відбудеться у четвер, 3 жовтня о 13:30 в 417 аудиторії.

Довідково: Genius Space  https://genius.space/ створила онлайн-платформу – простір для навчання новим digital-професіям, зростання в кар’єрі або розвитку бізнесу. Має 11 років досвіду на ринку освіти digital-фахівців і підприємців. Більше ніж 152 600 людей пройшли навчальні курси компанії Genius і більше 2 000 залишили позитивні відгуки в Facebook & Google. Таланти в Genius Space розвиваються за підтримки ТОП-експертів із затребуваних digital-професій. 35 курсів зараз запущені в Genius Space. Головна мета компанії – навчити десятки тисяч українців заробляти онлайн з будь-якої точки світу. Девіз Genius Space: «Навчайся, зростай, допомагай!»

Запрошуються усі бажаючі!